Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki elolvasta a Bibliát, mit...

Aki elolvasta a Bibliát, mit tapasztalt saját magát, másképp gondolkozott?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Bölcsebb lett,jobban eltudott igazodni a napi gondok között?
2015. júl. 27. 19:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy olvasod a Bibliát. Máshogy hat rád ha hívőként, és máshogy ha kritikusként olvasod.
2015. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

kifejezetten!


igaza van az előzőnek valahol, én egy alapvetően szkeptikus irányból de nyitottan olvastam

2015. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

el, otthagytam a hittant, és azóta se vallom magam kereszténynek


12 voltam

2015. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Héjj, nem szabad gondolkozni!
2015. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy engedjük e, hogy a biblia hatást gyakoroljon ránk. Számos hasznos tanácsot találhatsz benne, amelyek alkalmazása jobbá tehetik az életet és segíthetnek sok fölösleges problémát elkerülni az életünkben. Én több biblia fordítást is kiolvastam, és ez segített a tisztább megértésében. Létrehoztam egy weboldalt, amelynek a címe: Éljünk keresztényekhez méltó módon! Ezen sok hasznos tanácsot találhatsz az élet problémáira vonatkozóan a bibliából idézve. Számos online biblia fordítást is elérhetsz rajta. Én csak nyertem azzal, hogy elolvastam a bibliát. Az oldal elérhetősége: [link]
2015. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális, képzett emberre nem hat drasztikusan.
2015. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roland G. ***** válasza:
56%

Én elolvastam,és rendszeresen olvasom,és mindig új erőt és reményt nyerek belőle.

Az élethez,embertársaimhoz való viszonyomban is folyamatos pozitív változást tapasztalok.

Nyilván ez hozzáállás és hit kérdése is.


Peace! :)

2015. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Határozottan másképp kezdtem gondolkozni. Próbálok jobb ember lenni.

Viszont egy-két emberrel kaotikus kezd lenni a kapcsolatom.Velük előtte is voltak feszültségek,de mostanra nagyon gázos lett a helyzet.

Nem tudom ezt a negatív dolgot mire vélni.Talán rájövök mi okozza.

2015. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Soha nem volt kérdés,hogy van Isten.

Senki nem mondta,hogy keresnem kellene vagy templomba járnom.Ami szomorú.

Az életem előtte sem éltem nagyon botrányosan,de volt pár év amire nem vagyok büszke.

A kis csodákat már megtudom magyarázni magamnak.

Amikor a tv-ben láttam olyan műsort ,hogy pl.a pestisre azt mondták,hogy ez az Isten büntetése.Csak mosolyogtam,hogy milyen naívak voltak a régi emberek.Most már én is azt mondom,hogy ez mind Isten büntetése,mert olvastam.

2015. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!