Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mért baj az, ha hordom a...

Mért baj az, ha hordom a nyakamban a rózsafüzéremet, vagy rácsavarom a kezemre, mintha karkötő lenne?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy imádkozásra való, mert vallásos a családom. Itthon és mindenhol hordom, de sokan megkérdezik minek, miért, volt aki már azt mondta vegyem le. Ez akkor bűn?

2015. júl. 29. 22:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem sem látszik, csak a nyakamnál, mondig a ruhám alatt van. És igen, így legalább mindig nálam van, hisz nincs minden nadrágnak zsebe és nem hordok folyton táskát.

Jó tudni, hogy más is hordja, köszönöm!

2015. júl. 30. 10:59
 12/13 anonim ***** válasza:

"nyakamban a rózsafüzéremet, vagy rácsavarom a kezemre, mintha karkötő lenne"

"hitből hordom, és nem reklámozom a hívőségem"


Ha-ha. Méghogy nem reklámozod!

2015. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A nem reklámozomat arra értettem, hogy nem dicsekszek vele, hogy mekkora hívő családom van, hogy járok templomba, olvasok bibliát. És parszor volt a kezemen, ahhoz hosszú ezért a nyakamba akasztottam. Sokkal egszerűbb minthogy a táskába hordozzam vagy elhagyjam valahol...
2015. júl. 30. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!