Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek is a farizeusok jutnak...

Nektek is a farizeusok jutnak eszetekbe, néhány vitatkozó tanúkról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle Katy, meg Zitus. Jó lenne már látni őket.
2015. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23%-osról csak. a többiek legalább nem szólnak hozzá, ha valamit nem tudnak. Fentebb leírt akkor is ragaszkodik a szentségéhez, ha két válaszában szöges ellentét fedezhető fel ugyanazon témáról. A minapolvastam, hogy letagadta a tanúk 2 tanús szabályát, majd egy normális tanú elmondta, hogy csak az vélekedik így, aki friss tanú, vagy semmit nem tud a belső előírásokról, erre leírta, hogy nemcsakhogy a tanúknál van ez, hanem ez egyenesen bibliai tanítás, valójában minden egyháznak így kellene eljárnia. Miután a kérdező felhívta a figyelmét az ellentmondásra, lehazugozta azt, és rágalmazónak nevezte. Ezt velemis nemegyszer megtette.


Ugyanezen személy nem érti, miért baj az, hogy ő kikel az ellen, ha valaki lejehovistázza, vagy lerusselistázza, de nem érti azt, hogy miért baj az, ha ő vagy a szervezete lehitehagyottozik, vagy levilágiazik valakit. szerinte két külön dologról van szó...

2015. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tisztelt 23as másik neve Vankó :)
2015. aug. 13. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

épp most állította, hogy a biblia beszél a felvigyázókról... az, hogy a helyes fordítás szrint ezek felügyelők, számára csak szavakon való lovaglás, ami mutatja, milyen szellem dolgozik bennünk, akik szerint a biblia sértő....


ez már régen megkövezett volna minket, ha tehette volna. Jézus tanácsára, miszerint az kezdje a kövezést, aki bűntelen, ő követ ragadott volna, és nem is a parázna asszonyra célzott volna, szerintem...

2015. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óóóóó... én írtam neki, hogy a Biblia az említett részben sehol sem írja a felvigyázó szót, amire ő azt írta, hogy bibliai parancs és ez a válasza? Úgy rohadt az egész ember belülről ahogy van. Semmibe veszi a Bibliát és csakis az ördögtorony tanításai számára a mérvadó. Másolásból jeles, de még a minimális szövegrészt sem érti vagy inkább tagadja és a szervezetet helyezi Isten elé.
2015. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem is lehet vita tárgya..mert farizeusok a javából!

Vankó(23%)!? :D Ő Abaddon századossa!

Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy tartsa magát távól tőle(akinek van esze).

Utálja,GYŰLÖLI Jézust.

A jó múltkorjába nekem valami hasonlót írt(most lusta vagyok megkeresni);

"bálványimádó Jézus imádók..."mármint mi azok vagyunk.

Nem kell vele foglalkozni..ennyi.

2015. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!