Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van ha csak kipróbálom a...

Mi van ha csak kipróbálom a megszext?

Figyelt kérdés

Érzelmeimbennem vagyokmeleg. CsaCsak a testiség részét szeretném egyszer kipróbálni.Azt hiszem.. Megbánhatom majd még? És ha élveztem akkor, hogy bánhatnám meg? Nem akarok kapcsolatot csak időnkén ,újra és újra felmerül bennem ,hogy milyen leht. Mi van hanem tudok ellenállni a kísértésnek?

Tudom, hogy bűnös cselekedet. Ennek ellenére is kaphatok megbocsát Jézus?



2015. aug. 13. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Kedves Sátánt kiáltók! Arra hogyan varrnátok gombot, hogy én hithű vagyok és egyben homoszexuális is. A mi papunk talán sajátosan felvilágosult, de szerinte nincs abban semmi rossz, sőt még meggyónni való sem, ha szívből jövő, tiszta és őszinte kapcsolatban élünk és ezzel nem kérkedve szerényen megtartjuk ezt a kapcsolati formát magunknak.
2015. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
A fiúnak szíve joga úgy élni a saját szexusával ahogy azt ő jónak érzi. Nem bánt ezzel senkit sem és később még úgy dönt ahogyan akar. Én speciel heteróként kezdtem és csak sok évvel később ébredtem rá arra, hogy sokkal jobban érzem magam homoszexuálisként. A dolog nem fekete és fehér, mindenkinél e kettő átmenete és ezen állapotokat egymással összevetve viszonylagos csupán a fekete-fehér látványa. A bölcs ember nem ágál és nem riogat, elfogadja hiszen még az állatok között is előfordul ez a jelenség, csak ők nem tudják ezt tudatosan elnyomni magukban. De nincs is lelkifurdájuk az elfojtott szexuális vágyaik miatt mint sok embernél!!! A homoszexualitás épp úgy a természet része mint a heteroszexualitás csupán elenyésző hányada a nagy egésznek, és ez tény!
2015. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

1,Akkor annak sem jár aki prostituáltnál volt vagy a házasság előtt vesztette el? Még akkor sem ha előtte nemvolt hívő?


3,Szerintem az én helyzeteben annyiban rosszabb, hogy nem vagyok meleg csak a testiség része az ami időnként érdekel.

Kapcsolatot kialakítani nem akarok férfiakkal.

Ezért mondom, hogy szerintem ez rosszabb.


4,Elég idő vagyok ahhoz,hogy már tisztában legyek a nemi orinetációmmal.Legalábbis kellene, hogy legyek.

Ez talán azért van,mert nem volt eddig kapcsolatom.Felnőtt létemre. Még szex se igazán. Talán ezért van.

Nekem is eszembe jutott, hogy ha megkapnám nem biztos, hogy örülnék neki.


7,És hogy szabadít Jézus? Mennyi idő alatt? 23 év? Őszintén szólva én is azok közé tartozom aki abban nem hisz, hogy segítene valaki itt a földi életben.Lehet, hogy megbocsát nem segíti az életünk. Szerintem.


8, Az a baj, hogy az életben vannak dolgok amik ugyan nem visznek közelebb, de a földi életünk jobbá teheti. És itt nem csak a szexre gondolok.


9,Pont ez az. Ha más hibát,bűnt megbocsát nekünk Isten akkor pont ezt miért nem? Ha más hibákból tanulhatunk akkor ebből nem?


10, A házasságon belül kötelező a szex ? Nem lennék jó férj. Engem csak ritkán érdekel és annak egy részében nem is a nőkkel.

Lehet, hogy a sátán műve ez is :-) Régebben amikor nem érdekelt a vallás-most is csak kicsit- nem is voltak ilyen gondolataim.Lehet, hogy megtalálta a gyengém és ezzel akar távol tartani.

Viszont akkor Isten miért nekem segít? -mondjuk ebben sem hiszek,hogy az ördög műve lenne ez.

Ha olyan fontos Istennek, hogy ne engedjünk a kísértésnek akkor miért hagyja, hogy megkísértsenek minket?


11, Őszintén szólva nekem is furcsa, hogy egy pap ezt elfogadja :-/ Az, hogy világi mércével egyre elfogadottabb attól még a vallások "elvileg" nem lesznek elfogadóbbak.

2015. aug. 14. 12:58
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
A homokosság nem természetes állapot, soha nem leszel egyensúlyban ha nem követed a természet törvényeit. Persze lehet, hogy a mai világban ez egyfajta természetes szelekció, hogy hulljon a férgese (ne szaporodjon). Globális filozófus ezt mondhatja, de az egyén hiányos életet fog élni, még ha nem is gondol rá. Az élvezet pedig nem ugyanaz.
2015. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 v.domi ***** válasza:
70%
Semmi kivetnivaló nincs abban, ha olyan dolgokat teszel, amivel nem ártasz senkinek. A homoszexualitás jelen van a természetben, még az állatok között(!) is. Én keresztény vagyok, és humanista is egyben. Még az egyház is elfogadja a homoszexualitás létezését. És ha fogalmazhatok "csúnyán" tudtommal ez egy születési "rendellenesség" amiben az égvilágon semmi kivetnivaló nincs. Ha pedig csak egyszerűen érdekel egy ilyen kapcsolat, próbáld ki, ha ezzel nem ártasz senkinek akkor nem tudom, hogy mi rossz van ebben. Ui: 100% hetero vagyok, és soha nem érdekelt a saját nemem.
2015. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!