Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, mi a véleményete...

Jehova tanúi, mi a véleményetek a gyermekmolesztálási botrányaitokról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti hogyan/mivel magyarázzátok ezeket. Történtek-e változások, hogy ezek a jövőben ne történhessenek meg? Volt-e, aki kiábrándult emiatt az egyházából?

2015. aug. 16. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
arra a 11 bírói döntésre gondolsz? szemetek mindenhol vannak. a tanúkat nem a pedofília miatt ítélték el, hanem a 2 tanús szabály miatt, miszerint az esettel csak akkor foglalkoznak, ha 2 tanú látta. ebben hibáznak a tanúk. semmi változás nem történt, kivéve hogy az egyetlen családos műsorvezetőtestületi tag felmutatott pár cikket,és elmondta,hogy azok milyen jók, és hogy ez bizonyítja, hogy a tanúk elítélik ezeket, és e miatt ők a pedofília élharcosai, mert bezzeg más vallások, meg a hitehagyottak, és persze a hatóság. sem én sem mások a környezetemben soha nem látták azokat a kiadványokat, a tesó sem idézett belőlle. ennyi. titkolózás, és mély halgatás jellemzi ezt a témát, a vének kaptak titkos levelet, hogyan kezeljék ezt: fogjanak mindent a hitehagyottakra.
2015. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog ezt kikövtkeztetni, szerintük az egész hazugság.
2015. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hallottam róla, de nem értem a kérdést. Miért ábrándulnék ki tökéletlenek emberek bűnös cselekedetei miatt Isten népéből?

Eszembe sem jutna ott hagyni Isten pár bűnös ember miatt, sőt, semmi miatt sem.

2015. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

ugye érzed, hogy ez bálványimádat? semmi miatt semm.


ha pl kiderülne, hogy nem is egy egyház tagja vagy, hanem egy részvénytársaság alkalmazottja, akin élősködnek a részvényesek, és semmi alapja nincs az egész 1914 históriának?


te tuti maradnál?

2015. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehát a szekta Isten népe? Nem is.... egy kitalált név népe, de semmi közötök Istenhez. Még az ilyen mocskot is lenyelitek, szánalmasak vagytok.
2015. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyenről nem hallottam. Miről van szó?
2015. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
eszerint jól működik az elkendőző hadművelet.
2015. aug. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaajjjjjj,a tanuk ilyent nem csinálnak!Ők a megtestesült becsületesség.Az internet,a média hazudik.A gyerekeket a katolikus papok molesztálják.

Ez volt a válasz egy tanu ismerősömtől amikor rákérdeztem.

2015. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

#8


Ó, ezek a katolikus papok milyen megátalkodottak. És milyen messzire el ér a kezük hogy még Jehova Tanúinál is ők molesztálják a gyerekeket. :)

2015. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valamiért csak vagy 1000x annyiszor fordul nálatok elő, kedves előző...

Én nem tudok ezekről az esetekről túl sokat. Tény, hogy sok lejárató kampány terjed. Ha igaz volt, akkor gondolom volt bizonyíték és elítélték a hatóságok. Ha igaz és nincs bizonyíték, Isten akkor is igazságot szolgáltat. Ha viszont nem volt igaz, akkor akik terjesztik ugyanúgy megkapják majd méltó jutalmukat az Úrtól.

2015. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!