Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért marketingfogásokkal...

Miért marketingfogásokkal közelítik meg a tanúk az embereket?

Figyelt kérdés

Színes, ingyenes kiadványokkal, előrre kiutalt, marketingesek által kitalált bevezetővel mennek az emberekehz.


Jézus egyszerűen, képmutatásmentesen, Isten üzenetéről beszélve tette ezt,és nem egy teknősbéka képével, vagy a légkondícionálókról beszélve.


Mi az oka ennek a hatalmas marketingnek, amit a tanúk, gondolom a vezetőik tesznek?


Én konkrétan szeretek a bibliáról beszélni, de nem egy nem egy nem ihletett, féligazságokkal és hazugságokkal teli könyvből, aminek az elején van egy kép a bibliáról, és a nevében benne van, hogy biblia.


Minek más a bibliai beszélgetésekhez? Miért nem elég a biblia?


2015. aug. 18. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne elég hatásos.
2015. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ők maguk sem ismerik. Ha egy tanú itt is válaszol, akkor vagy bemásol valamit a weboldalról vagy pedig elkezd össze vissza beszélni.
2015. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ozmium42 ***** válasza:
A marketing a megfelelő eszköz ahhoz a tevékenységhez, amit a tanúk folytatnak. Fogyasztói társadalomban ez vezet célra. A vallást is el kell adni, ugyanúgy, mint a mosóport.
2015. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A marketinget, mint eszközt, nem csak a tanúk használják. Ne felejtsük el, hogy Ferenc Pápa mögött is egy elég komoly PR, és kommunikációs csapat áll. Nem véletlen a népszerűsége.


Minden vallás él ezzel az eszközzel, kivéve azok, amik nem térítő vallások (pl. judaizmus), mert ezeket a vallásokat nem kell eladni.

2015. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mi az oka ennek a hatalmas marketingnek, amit a tanúk, gondolom a vezetőik tesznek?"


Minél hiteltelenebb valami,annál nagyobb fenekét kell keríteni,mert félő,hogy nem lesz elég meggyőző.Az igazság általában egyszerű,és nem aggódik azon,hogy ki hisz neki,és ki nem.

2015. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem a Bibliát az újságok segítségével magyaraázzák meg.


Te olvasod a Bibliát?

2015. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a bibliától elrugaszkodott állításaikat magyarázzák a kiadványaikkal. Én pl. egy csomó állításukat nem tudom igazolni a Károliból.
2015. aug. 19. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
mondj egyet, milyen tévtanításaik vannak? Nem is tudtam, hogy nem a Bibliát magyarázzák.
2015. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

pl: a feng-shui Jehova törvényének lábbal tiprása,


vagy


Jézus csak a 144 000 égi reménységű személy közbenjárója


vagy


az újszövetség tartalmazza a Jehova nevet


csak 3 az 1914 közül...

2015. aug. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!