Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sion = Jehova szervezete?

Sion = Jehova szervezete?

Figyelt kérdés

"Függetlenül attól, hogy mióta ismerjük az igazságot, kötelességünk megismertetni másokkal Jehova szervezetét. Igazi csoda, hogy a mai gonosz, szeretet nélküli világban létezik egy szellemi paradicsom. Mondjuk hát el örömmel „a jövendő nemzedéknek” az igazságot a szellemi paradicsomról, és azokat a csodálatos dolgokat, melyeket Jehova szervezetéről, azaz Sionról tudunk."


(Őrtorony, tanulmányozásra szánt kiadás, 2015, július 15., 9. old.)


Hát, ez a rövid cikk a következő gondolatokat ébresztette bennem:


KI hazudik? Ez a cikk, amelyik szerint tudunk beszélni a "jövendő nemzedékkel", vagy a JW.tv-ben a műsorvezető, aki szerint egy nemzedék és egy másik nemzedék tagjai nem egy időben élnek.



Sion Jehova szervezete???


Szeretet nélküli a világ??? Talán a tanúknál???


Létezik egy szellemi paradicsom??? Ez meg milyen apokrif tanítás már???


"kötelességünk megismertetni másokkal Jehova szervezetét" Ezt ugyan megint honnan szopták a tanúk??? a kisújjukból??? Vagy van-e bármi bibliai alapja ezeknek a nonszensz állításoknak?


Én, rövid kb egy évtizednyi bibliaolvasásom alatt egyszer sem olvastam ilyeneket a bibliában.


Aki tud, segítsen abban, hogy vannak-e ilyen írásszövegek, amik alátámasszák ezeket.


Köszönöm.


2015. szept. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sion nem szervezet, hanem egy szent hegy Jeruzsálemben.
2015. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindeddig én is ebben a hiszemben éltem. Szerinted nem lehetne valamilyen jogi lépést tenni ellenük a biblia hamis magyarázásáért?
2015. szept. 11. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Sion = Cion. Átvitt értelemben jelenti Isten népét is: az élő Egyházat és Izraelt.
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

SION= Jehova szervezete


Jehova szervezete = ŐRTORONY ZRT


SION = ŐRTORONY ZRT

2015. szept. 11. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintük...
2015. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!