Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz az, hogy a Sátán napjai...

Igaz az, hogy a Sátán napjai meg vannak számolva és le lesznek győzve?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor azokkal akik a pokolba kerültek mi lesz?

Annyira félek hiszen még gyerekek is vannak a pokolba. Vannak olyan emberek akik nem ismerték Istent És a pokolra kerültek. Ez igazságtalan de valami Angelica járt a mennyben És a pokolban. Elég ismert sztori.

Mondta, hOgy Michael Jackson is ott van. Nem tudom ellentmondásos mert mindig mondta mennyire szereti Istent, mindig azt mondta Istennek köszönhet mindent közbe ilyen sátánista jeleket mutatott. Nagyon jó ember volt. Szóval nem tudom mit higyjek Jacksonról is.


2015. szept. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szívsz?
2015. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Bibliában az van, hogy le fog járni a mandátuma.
2015. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
No, hát pont a gyerekek miatt nem hiszem el szavát sem Angelicának. Mondtam, hogy inkább Eudoxia bizonyságtételét nézd meg!!!
2015. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Michael Jackson 1987-ig Jehova tanúja volt.
2015. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Clark Kent.. ***** válasza:

Én nem tudom, hogy ki ez az Angelica, de el kellene már felejteni.


Most komolyan, ha valaki fellép és azt mondja, hogy járt a mennyben/pokolban, az feltétlenül igaz!? Hogy nem lehet gondolkodni?


De ez is megmagyarázza, hogy miért ilyen nagy az ezoterika hatása is, hihetetlenül hiszékeny emberek vannak a 21. században...

2015. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!