Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan pap aki betartja a...

Van olyan pap aki betartja a cölibátust és nem szexel senkivel?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni hogy lenne olyan fèrfi pap aki ezt betartja, ki birja állni hogy ne szexeljen, hiszen èn sem birom.

2015. szept. 19. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rá sem néznek nőre! Csak a sekrestyéssel kavarnak néhanap! Ha 18+ vagy írok róla egy viccet!
2015. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Van sok olyan férfi, aki bár nem pap, de gyakorlatilag cölibátusban él. Ha őket nem köti semmi, mégis így élnek, akkor a papoknak még könnyebb lehet. Ne magadból indulj ki. Amúgy meg az ember azzal tűnik ki az állatvilágból, hogy uralkodni tud saját magán. Már aki.
2015. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
biztos van rá példa de a legtöbbje kamatyol az apácákkal minimum :)
2015. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pedig elég sokan betartják, sokan otthagyják a papságot vagy az egyetem elvégzése után nem mennek mégse papnak, igaz ő nem pusztán az erekciót nevezik meg, hanem mert mondjuk van egy komoly barátnőjük, én isi smerek ilyen arcokat
2015. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szp72 ***** válasza:
96%

Én nem bírok kézen állni sem spárgába lemenni, de tudom, hogy egy kis tehetséggel és gyakorlással sokan elsajátítják.

Szerintem ne magadból indulj ki, hanem inkább abból, hogy valószínűleg nem te vagy a legtökéletesebb ember a világon.

2015. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Se menyország, se pokol, még a pap is kupakol!
2015. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindent ki lehet bírni. Le lehet szokni bármilyen rossz (drog, cigi, stb.) vagy jó (pl. édesség, hús, valamilyen hobbi, stb.) dologról, de nagyon nehéz lehet. Ha még nem is próbálta az ember, akkor talán könnyebb lehet. Én sem szexeltem még, és nem is érzek égető vágyat (nem vagyok aszexuális).

Ha valaki azért megy papnak, mert érzi, hogy Isten erre hívja, és ő ezt tényleg komolyan gondolja, akkor Isten megadja a szükséges kegyelmet.

2015. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez a gondolkodás, hogy ha te nem tudsz valamit, akkor más sem. Gyógyulj meg ebből mihamarabb.
2015. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KZitus ***** válasza:
Milyen igaza van a 2-nek!!!!
2015. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!