Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan a legcélszerűbb ismerke...

Hogyan a legcélszerűbb ismerkedni párválasztás céljából a HIT Gyülekezetében?

Figyelt kérdés

Már jó ideje megtértem és szeretném magam elkötelezni egy lány mellett, hiszen már jócskán ebben a korban vagyok. Mindig is boldog házasságra vágytam, és az Úrban biztosan kiváló is lesz.


Lassan egy éve járok oda, de még mindig nincsenek ott barátaim, ismerőseim. Első sorban olyan felhasználók véleményére lennék kíváncsi, akik ott találták meg a házastársukat.


Tehát a kérdés, hogyan ismerhetek meg ott egy lányt?



2015. okt. 17. 00:24
1 2 3
 1/21 Pietrosol ***** válasza:
74%

Szia!


Ez nem így megy.


A szerelem nem egy program, amit végiggondolva, számításokkal, követ-kőre rakva felépítesz, hanem csak úgy jön.

2015. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

hogyan a legcélszerűbb?


nos, nem biztos, hogy etikus, de a legcélszerűbb:


amikor bemész, jól láthatóan pörgesd a porschéd kulcsát, és jól tedd ki a karvastagságú arany fuxokat.


vagy amikor nyelveken szolsz, beszélj a kiválasztottadhoz.


simán elhiszik, hogy égi jelet kaptál, és a te utódod lesz a kiválasztott, már csak feleséget kell találnod.


változtasdmeg a nevedet németh-re, és reklámozd azt, hogy közeli rokonok vagytok, sőt.



hogyan ismerhetsz meg ott egy lányt?


nos, a lányoknak általában hosszabb a haja, szoknyában járnak, ki vannak sminkelve, illatosak.


ha mégsem sikerül, kérd el a személyilyét az illetőnek: ha egyessel kezdődik, fiú, ha kettessel, akkor tuti lány.



"Lassan egy éve járok oda, de még mindig nincsenek ott barátaim, ismerőseim."


onnan fogja tudni mindenki, hogy a tanítványaim vagytok, ha szeretet van köztetek,mondta Jézus.


ha egy év után még ismerősöd sincs, talán máshol kellene keresgélned, nem gondolod?


"Mindig is boldog házasságra vágytam, és az Úrban biztosan kiváló is lesz. "


úgy legyen. a kérdés csak az, mit jelent ez: csak az úrban.


vajon azt jelenti, hogy csak a hit gyülekezetéből?


kötve hiszem. inkább azt jelenti, hogy olyannal házasodni, aki hisz Jézusban, nemde?

2015. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kilépsz az elzárkózottságodból, és ugyanazzal a lendülettel belépsz minden adódó csoportos tevékenységbe, ha jelentkezőket keresnek, hogy keddenként vizet kell hordani a tengerbe, akkor abba, ha csütörtök esti frekvenciamoduláció-értelmezési vitakört indítanak, akkor abba...

Ugyan gyülekezeten kívülről adva a javaslatot, de hátha úgyis jó.

2015. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Kettes, te hülyevagybammeg. :-) Mentazöld.

Amúgy nem itt kéne feltenni a kérdést, hanem bent.

2015. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Erre a kérdésre én is keresem a választ, pedig 10 éve járok oda. Igaz vidéken annyi lehetőség sincs mint Pesten.

Tkp. nem nagyon érdekel senkit, hogy sokan vannak a gyülekezetben egyedülállók akik magányosak, nem találnak párt, illetve sokan ez a probléma miatt lépnek le.

2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha Pesti vagy akkor nem tudom pontosan a szolgálat nevét, de keresd Nagy Józsefet, ő ad segitséget.
2015. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Ezt vitatom, ugyanis vidéken sokkal családiasabb a légkör, mint a Nagy Gyüliben, mindkettőt testközelből ismerem. Az azonban tuti, hogy nem a GYK mindent egybeolvasztó tégelyébe való a kérdés.
2015. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
én úgy tudom ez kb úgy megy h két emberről sejti a környezete, hogy talán tetszhetnek egymásnak ,de ez is csak a legszűkebb környezet, ami ezen túl emgy az pedig tiltott, és akkor aztán egyszercsak bejelentik h eljegyzés történt
2015. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2015. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

vagy ahogy lóri b mondaná:


rosszul hitted, ha úgy gondoltad

2015. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!