Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szentségtörést követtem el?...

Szentségtörést követtem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Római katolikus vagyok rendszeresen járok templomba, szoktam gyónni, áldozni. Sajnos szoktam önkielégíteni is. Eddig nem tudtam, hogy az önkielégítés halálos bűn, és gyónáskor azt mondtam, paráználkodtam, vagy paraznaságot néztem. Olyan is volt, hogy nem gyóntam, mert elkéstem a miséről, és áldoztam. Akkor az szentségtörésnek számít? Régebben úgy tudtam, hogy az önkielégítés bocsánatos bűn, és megbántam a mise közben a bűnbánati imánál. Most akkor mit tegyek? Hogy gyónjam meg az önkielégítést? Csak normális válaszokat kérek, ne olyanokat, hogy az önkielégítés nem bűn, mert tudom, hogy bűn, és le akarok szokni róla.

2015. okt. 18. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
31%
0/10
2015. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
23%
Nyugi, az análszex nem bűn, azt csinálhatod.
2015. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
51%

Ha ez nem troll kérdés, akkor érdemesebb lenne a vallás kategóriában feltenned.

Amúgy, ateistaként még én is tudok annyit, hogy az önkielégítés nem halálos bűn.

2015. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
58%
Nyilván kamu, a kérdező szart sem tud a vallásról. :D
2015. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem! És nem ilyen válaszokat vártam.
2015. okt. 18. 13:24
 6/26 anonim válasza:
60%

Akkor szokj le ha ennyire zavar és kész. Én nem tartom bűnnek, de én is leszoktam, mert csökkentette az erőnlétemet.

18f

2015. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 RRR ***** válasza:
70%

ez egy óriási hülyeség,de ne csináld és kész

de feszült leszel és a szex is eleinte rossz lesz


kissé elavult ez a tétel....

2015. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
85%

Ha nem kamu, és komoly válaszokat vársz, akkor abban a közegben tedd fel a kérdésedet, ahol tudnak rá (számodra) komoly válaszokat adni.

Ebben a kategóriában kábé annyira hat komolynak, mintha a vega topikban kérnék jó marhahús recepteket.

2015. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Tessék a vallás ide vezet! Ne szóljuk meg a magukat felrobbantó muszlimokat. Azok is csak ilyen elvakult vallási fanatikusok. A vallás az emberek reális gondolkodását kapcsolja ki.
2015. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 RRR ***** válasza:
31%

ja és gondolkozz el azon,hogy a papjaid simán dugják a kis srácokat......

na akkor mi is a bűn????

2015. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!