Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Illuminátusok, a Szabadkőmű...

Az Illuminátusok, a Szabadkőművesek és a New Age egy és ugyan az?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 10:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7es igen, mert a wikipedia rengeteg hulyeseget ir, onnan nem erdemes informaciokat gyujteni
2015. dec. 27. 12:55
 12/17 anonim ***** válasza:

# Nimrod


"de olyan mértékű fantazmagóriák mint amik az összeesküvős oldalakon vannak tuti , hogy nincsenek rajta."


De sajnos vannak. Az angol viszonylag (de az is csak viszonylag) korrekt, a magyar nyelvű oldalakat azonban zömében ráérő világmegváltó fanatikusok szerkesztik, nem pedig higgadt szakemberek.

2015. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
De még ezzel együtt is megbízhatóbb, mint a GYK, ahol a kérdés elhangzott, persze hang nélkül - legalábbis én nem olvastam fel hangosan.
2015. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok maradi a magam igencsak 30+ évével, de továbbra is azt mondom, hogy minden ilyesmi témakörről (ez egyébként nem értem hogyan került vallás kategóriába) NEM keresgélünk könnyen elérhető internetes oldalakon. Tovább megyek, ha lehet egyáltalán nem keresgélünk interneten, maximum archívumok után.


Lehet, hogy komolytalannak fog hangzani a következő, de:

Tessék úgy csinálni, mint a filmekben!

Menj el régi könyvtárba (Magyarországon az OSZK birtokolja a legrégebbi iratokat), archívumokba, majd szépen keresgélj a porosodó, sárga lapos, még kézzel (bár lehet nyomtatott is) írott, majd széteső, akár nem lefordított írások után.

2015. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 aries 2 ***** válasza:
17%
Nekem mind egyek abban, hogy az emberiség ellen vannak, a sátán útját járják.
2015. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Az illuminátusokat a szabad köművesek alapították

Ők állnak a pop zene, a politika, a világ alakulása mögött, azt is lehet mondani hogy szinte mindent ők irányítanak.

És ők a gonoszt szolgálják.

Sok éve nyomozom utánuk.

Nagyon érdekes és durva dolgok derülnek ki

Ha érdekel te is járt utánna a dolgoknak.

2016. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A mindent látó szem a legismertebb jelük.

A videóklippekben meg a tv-ben is láthatod ezeket a jeleket

Ha meg most volt a Való Világ.

Na ott is a Big Brother (a nagy testvér) az ördögöt szimbolizálja.

Mondták is hogy a nagy testvér mindent lát

2016. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!