Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beszerezheto nyomtatott...

Beszerezheto nyomtatott formaban magyar nyelvu Satani Biblia?

Figyelt kérdés
Ha nem, kaphatnek linket angol nyelvuhoz?
2016. jan. 20. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
google
2016. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

magyarra nincs fordítva, az a nagyon kevés ember aki elolvasta, kb nevet rajta, a többi meg majd nevetni fog ha elmult 14 éves, gyakorlatilag nincs érdeklőség utána, ezért nem is fordítják


én is csak gyűjtői szempontból vettem meg, persze el is olvastam, ha már megvan :D


ha angolul meg akarod venni:


[link]


szállítással együtt nincs 2500 Ft

2016. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. jan. 20. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a sátáni biblia egy olcsó játék hülye gyerekeknek.
2016. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magyarul nem, de egyébként nem tartom valószínűnek, hogy megéri. Lévay csak a saját gondolkodását írta le benne, nem tekinthető az ő ateizmusa és egoizmusa Sátánizmusnak, szerintem ez csak kifigurázza a vallást, de legalább nem olyan szinten mint a 'Szent Biblia'.
2016. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Jomagam ateista maradok, csupan erdeklodes szintjen szeretnem elolvasni.
2016. jan. 20. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:

én írtam ugye, hogy olvastam, ne vedd meg összefoglalom a tartalmát röviden


egyrészt fogunk egy 16 éves hülyegyereket, akit belerakunk egy középkorú fickó testéve, na ez LaVey, ő összeszedett pár 16 éves kallódó srácot, akiket koruknál fogva könnyen manipulál, aztán elkezdtek polgárpukkaszó jelmezbe öltözni meg ilyesmit csinálni, persze ők úgy gondolták, hogy ők ezzel kemények mint a kád széle nagyrészük idővel kinőtte, egy kis részük pszichiátriára került, de maradt tuánuk valami amit egyesek sátánizmusnak hívnak, mert ők is annak hívták


úgy gondolták önzőbbik alantas énüket veszik elő, és ezért ők most "gonoszak", pedig kb csak kamaszos a nyavajgás, hogy "muter ne mondjad má' meg nekem, hogy ne cigizzek ez az én testem!" pláne, hogy igazán meredek dolgokat nem csináltak sosem, és ég egy saját "mérsékelten erkölcsös" erkölcsi kódexet is írtak


tehát kb egy álmozgalmat csináltak abból, hogy pl tombolnak bennük a hormonok, ezért felmondják a monogámiát, na de azért érzik, hogy a hagyományos erkölcsök nem véletlenül alakultak ki, szóval a hobbiból buzulást megtiltják

2016. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es jo, de en nem nezek le azert masokat, mert komolyan vesznek valamit, ami szerintem nem helyes. Elobb szeretnem megismerni a tanaikat, aztan majd velemenyt alkotok, de neked is azt javaslom, hogy tartozkodj az ilyen bicska-nyitogato, a velemenynyilvanitasi szabadsaggal visszaelo, eloiteletekkel teletuzdelt leirasoktol. :) Nem szukseges egymast bantanunk.
2016. jan. 20. 23:56
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nem előítélet, ez írélet, én is addig voltam olyan nyitott és elfogadó mint te amég nem olvastam a szóbal forgó könyvet, és nem ismertem emg az úgynevezett sátánizmust, és a "sátánistákat"
2016. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak arra akartam utalni, hogy nem fogadom el az erveid anelkul, hogy meg ne ismerkedtem volna melyebben a temaval.
2016. jan. 21. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!