Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik azok a nefilek? Miféle...

Kik azok a nefilek? Miféle mutánsok?

Figyelt kérdés
Miért gondolják a keresztények közül néhányan azt, hogy ha olyan szellemi lények, mint az angyalok vagy démonok paráználkodnak a hamu gyermekivel (az emberrel), akkor génhibás vagy csodálatos óriás lények születnek, akik ráadásul biztosan alapból gonosz lelket örököltek (honnét és hogyan?) ???

2016. jan. 21. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A XXI. században miért gondolja bárki, hogy ez nem tiszta mese?
2016. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nefil, 1. találat gugliban: [link]


Szerintem te a nefilimekre gondolsz.

2016. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nefilek, hanem nefilimek és azért gondolják a keresztények közül néhányan azt mert a Biblia beszél róla. (Bár nem sokat) Apokrif iratokban lehet ezekről többet megtudni, de valószínűleg léteztek.
2016. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg léteznek...megnyugtatlak semmi ilyesmi nem létezik csak mese.
2016. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én csak ezt találtam róla:

[link]


Én nem világos, hogy kik az Isten fiak és miért kell miattuk az embereket megölni.

Meg ez az egész megtermékenyítés homályos...


De köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 21. 23:37
 6/13 Tamás321 ***** válasza:
Az Isten fiai és az emberek leányai - Énok könyve okkult meséje a Nefilim-démonokról. Ezzel a címmel van a youtube-on egy videó Reveal Hidden Reality-tól. Az egészből a cím a lényeg, ami által sok minden el van mondva. Én magam tudom ezzel a témával kapcsolatban az igazságot, de nem írom le, mert hatalmas felháborodásokat váltok ki mindig az emberekből. Időm pedig nincs vitázni.
2016. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2016. jan. 22. 00:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Énók könyve bővebben beszél arról, ami az I Mózes 6. első verseiben le van írva. Többször is elolvastam már, nem látok benne eretnekséget. Az Újszövetségben ráadásul többször is hivatkoznak rá.
2016. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KZitus ***** válasza:

Szia


Ha van kedved, itt megnézheted:

[link]

2016. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Azrael666 ***** válasza:

Fél lények.

Félig ember félig isten

vagy

Félie ember félig angyal

2016. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!