Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szereted Istent? Ha igen,...

Szereted Istent? Ha igen, miben nyilvánul meg a szereteted?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%
szeretem..abban nyilvánul meg,hogy elfogadom magamat és másokat,mégha más a nézetünk,akkor is..
2010. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
00:52 Ez olyan érdekes. Még az orvosok sem tudják bebizonyatani hogy a halálközeli élményt az emberi agy tevékenysége okozza, de Neked ez simán sikerült. Örülök és büszke vagyok rá, hogy egy oldalon szerepelhetek minden idők legnagyobb tudósával.
2010. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem lehet, mert ha Isten teremtett mindent, akkor az úgy történt, ahogy a Biblia leírja."


Nulla logika. Idióta amerikai gondolkodásmód ismét.

2010. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22:25 Ennyi az összes észérved. Tudod mit? Nem vagyok hajlandó szellemi párbajt vívni egy fegyvertelennel.
2010. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha kétszer követed el ugyanazt a baromságot akkor ez van nagyokos.
2010. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

tegnap 23:45: Kétlem, hogy a bárányok egy ilyen válasz után egyáltalán szóba állnak veled...


Azért tettem fel ezt a látszólag "egyszerű" kérdést így, mert szerettem volna megtudni, hogy mi a különbség a külsőséges, képmutatóan vallásos emberek és az igaz hívők között. Arra a kérdésre ugyanis, hogy "Szereted-e Istent?", ezen a weboldalon aligha fogok választ kapni olyanoktól, akik őszinte szeretetet nem éreznek iránta, csak félelmet...

2010. márc. 28. 23:39
 27/30 anonim ***** válasza:

én nem félek Istentől,nincs miért félnem..szerintem nem tettem semmi rosszat,szóval...attól még szerethetem,nem?Hogy megadta a lehetőséget,hogy kipróbáljuk ezt a fizikai létet,hogy ehessünk finom abált szalonnát,hogy lehessünk szerelmesek,és megtanuljuk az érzéseket uralni,tanuljunk a hibáinkból,stb..én ezért szeretem..

hogy miben nyilvánul meg?élvezem az életet..szeretem a virágokat,örülök a legapróbb kedvességnek is,optimistaként élek,nagyon jól érzem magam a legnagyobb kakában is..mert tudom,hogy ennél már csak jobb lesz..és nem utolsó sorban próbálok segíteni másoknak,csak úgy,mert nekem ez jól esik,szeretem,ha más is boldog.. :))

2010. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen szeretem! Miért? Mert Rá bármikor számíthatok, mindig meghallgat, sosem utasít el, igéin keresztül mindenre ad választ. Megtanít a szenvedést elfogadni, nem mindig kell keresni a miértekre a választ, megtanít szeretni mindenkit olyannak amilyen. Mindig van felállás, újrakezdés, ő mindig készségesen kinyújtja felém a kezét! Hogyan viszonozom? Imával, hálaadással és a szeretet gyakorlásával
2010. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Bízom benne és a szeretetem nem érdek, hanem igaz, mint amit a családom iránt érzek.Miben nyilvánul meg a szereted az apád iránt..?? Vagy a gyermeked iránt? Vagy a férjed iránt? Ez sem lehet más, hacsak nem még feltétel nélkülibb tisztább.
2010. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Igen szeretem Istent. Ez tettekben nyílvánul meg. Persze nem mindegy milyen tett. Ha valaki szereti Istent mindent megpróbál Jézus nevében tenni. Mielőtt cselekszik megkérdezi magától: Jézus mit tenne? Egyértelmű hogy Jézus csak jót cselekedett és most is azt cselekedné a helyünkben ha választás előtt állunk. Tehát ha egy ember Jézus nevében cselekszik (jó dolgokat) akkor ő biztosan szereti Istent. Minden a szereteten alapul. Legnagyobb gond a mai világban a felebarát iránt való szeretet. Ha ez nincs meg valakiben, nehéz jót cselekedni. (3Móz.19/18)

,,szeressed felebarátodat, mint magadat.,,

(Mt 5, 44) ,, Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, a kik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, a kik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, a kik háborgatnak és kergetnek titeket.,,

Ámen. Áldjon az Úr!

2012. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!