Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten a migrációval bünteti...

Isten a migrációval bünteti az európaiakat?

Figyelt kérdés

Európa erkölcstelenné, dekadenssé vált.

Ezért Isten úgy döntött, elhagyja őket.


Régen özönvizet zúdított a világra, hogy a rossz erkölcsű embereket, rossz erkölcsű világot eltüntesse.

Most viszont, a migrációs hullám az özönvíz.


A migrációs hullám miatt elfog pusztulni azaz Európa, amit most ismerünk.

Akik megmaradnak, azok képesek lesznek újjáépíteni és talán hasonlítani fog arra, amit most ismerünk.



2016. febr. 14. 18:19
1 2 3
 1/21 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Érdekes gondolat.


A középkorban is felvetődött egy hasonló gondolat, (szinte ugyanez) ott úgy gondolták, hogy Isten az akkor térítő-hódító iszlámmal bünteti Európát.


Éppen ezért nem is meglepő, hogy Jelenések könyve 9. fejezetében az iszlám felemelkedését látták az akkori magyarázók.

2016. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Hülyeség.
2016. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésed hatására kicsit jobban értem, miért undorodom a kereszténységtől.
2016. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiért büntetné, akkor a gyarmatosításért tenné.

Egyébként pedig maga a jelenség természetes folyamatnak tűnik - ideát fogyunk, odaát gombamód szaporodnak - előbb-utóbb megindul a kiegyenlítődés.

2016. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

Szia kedves kérdező, én úgy gondolom van valóság alapja annak, amit gondolsz,de a valóság szerintem az, hogy a teljes világ romlott, és bűnös, és egyre kevesebb helyen kap helyet Isten, kérdezhetnék sokan, de hát annyi, meg annyi keresztény felekezet van, akkor ez hogyan lehetséges? Sajnos a tiszta imádatot, már nagyon kevesen valósítják meg ennek eredményeképpen a keresztény felekezetek tömegei, nem hogy javítanának a helyzeten, amit felvázoltál de rosszabbá teszik, hiszen saját tanokat követvén Istentelenséget, gyalázatot követnek el még a magukat Isten követők is.


A világ tökéletes korrupcióban él, és jelen pillanatban is a háttérhatalmak, akiket sokan illuminátinak neveznek, azon ügyeskednek, hogy tökéletes színteret hozzanak létre Lucifernek, lassan már az ateisták nagy része is kezdi belátni, hogy rengeteg minden úgy történik ahogy az általuk "mesekönyvben" leírva előre meg lett írva, és hogy a Sátán és Isten nagyon is valóságosak. Mint mondtam, a szörnyű korrupció, bűn, fájdalom, és szenvedés, egy új világ a new world order létrejöttét segítik elő, aminek a már fentebb említett háttérhatalom a fő mozgató rugója, ez már nem is titok, hiszen már egyre több nyilvános videóban, népszerű reklámokban, mesékben, filmekben, és rengeteg helyen majdnem teljesen nyíltan hirdetik a felsőbb réteg hatalmi nyomulásának folyamatát.


Mivel Lucifer behódolt emberei, követői pontosan azt szeretnék, ha nem lenne a világon ennyi ember, hanem csak kb a lakosság 10%-a itt természetesen, csakis a beavatottak, a felsőbb rétegek, a korrupcióval átitatott tagok, és követők lehetnek majd csak része, mármint ez a terv. Sajnos ez jó eséllyel meg is fog történni, hiszen nem tudom sokan tudják e, de már építik a magtárat, most nem tudom pontosan melyik szigeten, de azt igen, hogy a világ milliárdosai közül, a mindenki előtt közismert, Bill Gates és szabadkőműves társai, utána tud bárki járni, ahova több millió magot, és az új élet kezdéséhez szükséges tárgyakat szállítanak, és raktároznak. Milyen érdekes, hogy a Biblia pontosan ír erről, amikor az apokalipszis négy lovasa majd feltűnik, és ételt, majd csak azt kaphat, aki viseli a fenevad bélyegét, a felsőbb osztály már tud valamit......


Kedves kérdező, az egész iszlám nyomulás, ez mind előre megtervezett lépések eredménye amelyet többek között a már nem Sémita származású cionista zsidóság, Rotschild család vezetésével hajtanak végre, a cél teljesen egyértelmű, az egész szörnyű folyamat rengeteg áldozatot követel, és rengeteg áldozatot fog a jövőben is követelni, a cél a teljes hatalomra jutás, aminek fő kolomposa Lucifer, és az általa bábként irányított emberek csoportok, annyi mindent leírnék még de kezd elfáradni a kezem, és a legtöbb ember amúgy is az általam leírtakat hazugságnak hiszi, mint mondtam ez az én véleményem, én tudom, hogy a fentebb leírtak mind jó okból történik meg, de az vigasztaljon mindenkit, hogy ha Lucifer közeledik, akkor Krisztus eljövetele is. És most jó mátrixos hasonlattal, ha az ember az igazságot választja akkor szenvedni fog egy darabig, és gyötrődni, de Istennel a háta mögött élni, még a másik pirula elfelejteti az általam leírtakat, és holnap kisüt a nap, és minden olyan lesz, mintha rendben lenne, viszont ez az út a pusztulásba vezet, mindenki döntse el mit választ. Üdv.

2016. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5-ös


Kérlek piramisokról,gyíkemberekről,tündérekről,sárkányokról,démonkákról és az örményekről is mesélj.

2016. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem Isten, hanem az ember bünteti magát. A gyarmatosítás most üt vissza, kicsit másképp, de a lényeg ugyan az. Isten nem ember, tehát nem bosszúálló.
2016. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy istenkép él a fejedben... Ez a szerető istened melyik része?
2016. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egy-néhány századdal elvagy maradva
2016. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ozmium42 ***** válasza:
88%

"Európa erkölcstelenné, dekadenssé vált."


Alapvetően Európa jelenleg még a legrosszabb napjain is messze erkölcsösebb, mint bármikor a keresztény évszázadok alatt (no persze nem ókori sivatagi erkölcs szerint). Ha Isten büntetni akart volna, azt nem most, hanem a vallásos képmutatás időszakában, a nevével való masszív visszaélés és kegyetlenkedés időszakában kellett volna. Bár ha erőltetjük az ilyen istenes világmagyarázatot, akkor meg is tette, hiszen voltak néha járványok meg éhínség.


Azonban. Ha Európát bünteti azért, mert nem keresztény, akkor miért nem bünteti a migránsokat, akik soha nem voltak keresztények, meg ráadásul pont utálják is a keresztényeket? Meg miért nem bünteti Ázsiát, ahol európai meg keresztény ájtatos szemmel még dekadensebbek, még kevésbé keresztények?

2016. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!