Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudják befolyásolni a...

KZitus kérdése:

Hogyan tudják befolyásolni a démonok az embereket?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 14:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Hoppá, most látom hogy nem nekem szól a válasz. Bocsánat én voltam az elhamarkodott.
2016. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

18-as


"Tehát szerinted a tökéletes elmével rendelkező emberpárnak egy beszélő kígyó,aki ráadásul az általuk jól ismert teremtő szavainak mondott ellent, cseppet sem volt gyanús.Ok." - ezt nem tudhatjuk, hiszen nincsen róla írva semmi. De a lényeg a lényeg, hogy ma te is, én is azért halunk meg,mert a tökéletes elmével rendelkező ember nem az Alkotójának hitt, hanem egy idegen hangnak. Ez sajnos történelmi tény


"A kérdésem az,ha pl.én eldöntöm,hogy felelősséget vállalok a saját szavaimért,tetteimért,viselkedésemért,nem pedig egy más entitásra hivatkozom,akkor ebben az esetben mi van?" - nos ebben az esetben az van, amit írtál, hogy a TE felelőséged az, mit teszel.

Ez Ádámék óta nem változott: mindenki maga dönti el, mit mond, mit tesz, de a következmény sem változott azóta. Pál azt írta erről:„amit vet az ember, azt fogja aratni is” Galácia 6:7

2016. máj. 7. 18:07
 23/36 anonim ***** válasza:
Márpedig a történelem könyvek mindig igazat írnak:)
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

23-as

ha a Bibliára gondolsz, mint történelem könyvre, akkor nagyon egyetértünk ebben:-)

2016. máj. 18. 16:27
 25/36 anonim ***** válasza:
Akkor egyetértesz az iróniámmal?
2016. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Pietrosol ***** válasza:

Zitus!


Nézd már meg, légy olyan frankó, hogy a kísértések az ember önző vágyai! Nem egy külső entitásra utalnak, hanem az emberben vannak.

2016. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A dolog nem úgy működik, hogy jön a démon és belebújik a házba vagy egy tárgyba, esetleg az emberbe és onnantól kezdve manipulálja az embert. Az ember nem így lesz parázna, alkoholista, drogos, stb. Ezek a bűnös vágyak kialakulnak vagy már eleve bizonyos hajlamokkal születünk.

A démonok csupán előmozdítják belőlünk ezeket a vágyakat, például a média által ahogy azt már korábban leírtam.

2016. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Pietrosol szia


"Nézd már meg, légy olyan frankó, hogy a kísértések az ember önző vágyai!" - én is így gondolom. De anno Éva "szem kívánságát" is valaki felébresztette.

Sátán is csak a bennünk található gyenge emberi hajlamot használja ki. Te nem így gondolod?

2016. máj. 19. 20:39
 29/36 A kérdező kommentje:

# 25

A megállapításoddal igen, az iróniáddal nem:-)

Látod egy mondatot hány féle képpen lehet "látni"?

Légy óvatos(én is az igyekszem lenni), Sátán az ilyesmit használja az ember ellen, na meg a szarkazmust is :-)

2016. jún. 5. 19:01
 30/36 anonim ***** válasza:

"A megállapításoddal igen, az iróniáddal nem:-)"


Megállapításom nem volt,csak iróniám.


"Látod egy mondatot hány féle képpen lehet "látni"?"


Pontosabban,mi mindent bele lehet magyarázni.


"Légy óvatos(én is az igyekszem lenni), Sátán az ilyesmit használja az ember ellen, na meg a szarkazmust is :-)"


Milyesmit??? és,hogyan?

2016. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!