Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy Jézus egy...

Lehetséges, hogy Jézus egy másik bolygóról, világból érkezett és az egyiptomi, görög istenek is?

Figyelt kérdés
Igen arra gondolok hogy földönkívüli volt.
2016. márc. 29. 22:46
 1/8 anonim válasza:
32%
Görög istenek nem léteznek azok csak szombrok voltak ez az első. Isten létezik akkor is , ha nem hiszel benne ezt most nem neked mondom! És a 3dik, hogy a bibliában pontosan levan írva az, hogy jézus ugye a mennyben és a teremtő istennel, tehát maga jézus nem maga az úr. A második pedig, az hogy nem tudom...bizonyos értelemben lehet nevezni úgymond földön kívülinek , de mivel a saját képmására teremtett minket inkább nevezzük csak istennek..jézust meg jézusnak és azért munkálkodnak is a földön eléggé durván , és fognak is. Na de a válasz a kérdésedre "az ember csak ideiglenesen kapta lakhelyül a földet azért, hogy megmutassa, hogy istent választja e vagy a sátánt, hogy kit szeretne/mit szeretne" ez bonyolúltabb téma nem megyek most bele, de az ember igazi lakhelye az istenével van fent a "mennyben" ,de nevezzük másik bolygónak. Továbbá az volt leírva még ,hogy ha ez a föld elpuszult, vagyis isten elpusztítja a halottakat akik a mennyben lesznek vele feltámasztja, és új földet fog adni ahol már nem lesz sátán meg ez a sok szarság...tehát elméletileg a mennyben az arra hivatottak csak ideiglenes ideig lesznek addig amíg új földet nem kapunk..viszont akkor már istennel is rendes közöségben fogunk élni, ahogyan egyébként most is élnék de elkur*a az Ádám meg az Éva ezáltal az emberiség is. Továbbá az is levan írva, hogy isten mindennap meglátogatta Ádámot és Évát a bűnbe esés pillanatáig, de utánna sem hagyta el az embert teljesen, mert még midnig lehet vele amúgy kapcsolatot teremteni..szóval, én nem nevezném magam valami komoly hívőnek, de ebben viszont hiszek. Tehát isten nem földöl kívúli..
2016. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
100%
"munkálkodnak is a földön eléggé durván" ezt mond az éhező gyerekeknek és azoknak a kis srácoknak akiket simán hagyott megerőszakolni... Látszik mennyire munkálkodnak...
2016. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szp72 ***** válasza:
100%
Lehetségesnek minden lehetséges. Én személy szerint azonban abban hiszek és reménykedek, hogy ez egy oltári marhaság.
2016. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igen. Hittan órán is mondtam már. Hiába érveltem, behívták a szüleimet. A véleményem továbbra sem változott.
2016. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Tudod a hittanórán nem a te világnézetedet tanítják, hanem az egyházét.

Majd ha alapítasz magadnak egy vallást, akkor te is taníthatod a saját hittanfoglalkozásodon a saját világnézetedet.

2016. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték, a kérdező felvetése még mindig jóval kisebb marhaság, mint az, hogy Isten fia volt. Földönkívüli élet 100%, hogy létezik, ebben kb. minden tudós egyetért, egyszerű matematikai módszerekkel kiszámítható, hogy amennyi bolygó létezik az univerzumban, még jónéhányon kialakulhatott élet. Ezzel szemben Isten létére semmi bizonyíték nincs.
2016. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, Jézus ha úgy nézzük szó szerint 'földön kívüli volt'. Nem másik bolygóról érkezett, hanem a szellem birodalomból, aminek nincs fizikailag meghatározott területe.
2016. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, Krisztus nem e világból való volt, ahogyan az országa sem e világból való.


Ján. 8,23

És monda nékik: Ti innét alól valók vagytok, én onnét felül való vagyok; ti e világból valók vagytok, én nem vagyok e világból való.


Ján. 18,36

Felele Jézus: Az én országom nem e világból való. Ha e világból való volna az én országom, az én szolgáim vitézkednének, hogy át ne adassam a zsidóknak. Ámde az én országom nem innen való.


Igen, Krisztus tehát földönkívüli volt, méghozzá az emberiségnél jóval fejlettebb lény. Fejlettebb tudásban, érzésvilágban és erkölcsileg is.

Hozzáteszem technológiailag is sokkal fejlettebb, ezt megérted, ha alaposan tanulmányozod a Bibliát, csodálatos dolgokat tett amire a mi emberi technológiánk nyilvánvalóan nem képes.

2016. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!