Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha imádkozom istenhez hogy...

Ha imádkozom istenhez hogy vegye el végre az eletem akkor megteszi végre?

Figyelt kérdés
ja es gyors es fajdalommentes halált kérnék

2016. ápr. 28. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is ilyen problémám van. De miből gondolod hogy van isten?
2016. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
Én is meg akarok halni de ha ez ilyen egyszerűen menni alig lenne ember. Mrg már amugyse hiszek istenbe
2016. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Szia !


Figyelmen kívül hagyod a földi tartózkodás végén a létezés tovább folytatódik az orokkevalosagba ezért inkább udvossegert vagyis megmenekulesert imádkozzal.

2016. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen periódusaim, de hála Istennek, elég türelmesen áll hozzám. :)
2016. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szervusz


A halál nem kívánság műsor.Ezt Isten büntetésként szabta ki, de nem azért mert Ő szeretné ha az emberek meghalnának.


Isten pedig az élők Istene, ezért Ő nem osztogatja a halált az emberek kénye kedvére.

A halál azért van mert elvétettük az Isten szándékában betöltött szerepünket, de Jézus azért halt meg, hogy az ördög ezen munkáját meghiúsítsa.


az tény hogy még mindenki meghal, az öregség, betegség, baleset folytán,

De ez hamarosan megszűnik.

Az élet ajándék Istentől, ezért senkit nem foszt meg tőle plusz okok miatt.

2016. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Nincs Isten.

Ha lenne és olyan lenne, mint ahogy a keresztények hiszik, akkor nem szenvednél és nem akarnál meghalni.

2016. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Bocsánat a megjegyzésért, de ezért még imádkoznod sem kell, mert előbb-utóbb úgyis meghalsz. Isten azt szeretné, ha neki ajánlanád fel az életedet, ő irányítson.
2016. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 pelgrim ***** válasza:
74%

Miért kérnéd azt, hogy vegye el életed, ugyanannyi erővel kérhetnéd azt, hogy viditsa fel életedet, és ha azt már megtette, akkor még mindig kérheted, hogy ha meghalsz, legyen az gyors és féjdalommentes.


Mindenki a pontos időben hal meg, egy percel se se előbb, se utóbb, ezt az órát pedig a saját isteni kiléted határozza meg, hagyd ezt őrá. Kivehetd ezt az elhatározást isteni kiléted kezéből azzal, hogy öngyilkos leszel, de akkor bizony nagyot tévedsz, mert az Ő szándéka veled nem az hogy szenvedj, hogy meghalj, hanem tökéletes boldogságban élj örökké. És, hogy el ne felejtsd mégegyszer: isteni kiléted benned van, nem rajtad kívül, vele légy jóban.

2016. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Mégis mikor teljesíti Isten a kéréseinket? Ha gyors eredményt akarsz, akkor magadnak kell kezeskedned a dologról.

Mondjuk nem felbujtani akarlak, mert személy szerint én mocskos nagy hülyeségnek tartom ezt az egész idő előtt meghalósdit, de te tudod...

2016. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Papi Gonzales ***** válasza:
53%

egyszerűbb ha leugrasz a hídról....

de inkább ne tedd mert utána halott leszel, az meg az életedre nézve nem túl jó kilátásokkal bír!

2016. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!