Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt, akik szoktak...

Vannak itt, akik szoktak részt venni Dr. Beer Miklós püspök szentmiséjén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szoktam interneten szentmisét nézni laikus, külső szemlélőként, de hihetetlenül megnyugtatónak és békességgel átitatottnak érzem a beszédeit, rengeteg szeretet és jó akarás árad belőle, sokszor elgondolkozok azon, amikor a Katolikus Egyházat sok újonnan alapult gyülekezetek a Sátán egyházának tartják, szerintem ez nem igaz, rendkívül meghatónak tartom Milkós atya beszédeit, igaznak vélem.
2016. máj. 9. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is keresem az alkalmakat, néha belefutok az atya miséibe, mikor Gödöllőn misézik valami oknál fogva. Hiszen a Váci Egyházmegye püspöke. Engem például ő bérmált és ő tartotta a miét is akkor. Nagyon jó fej, mindig belecsempész egy kis humort is a beszédeibe. Pedig nem is tudják sokan, hogy milyen beteg és milyen fájdalmai vannak.
2016. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Engem is ő bérmált. Katolikus vagyok.


Én is sátáninak gondolom ezt az egyházat, mivel belemagyarázzák a keresztény vallásba a zsidót.

Hogyan várjuk el a Magyarok Istenétől, hogy segítsen rajtunk, ha a népirtó Ószövetségi Jáhvét imádjuk?

2016. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!