Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallást szeretnék váltani!...

Vallást szeretnék váltani! Most evangélikus vagyok, ennek kereszteltek, de rasztafáriként akarok élni. Mit kell tennem ehhez? Csak úgy kell élnem, vagy valami hivatalos lépést is kell tennem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Csináltass raszta frizurát és egyél Sport szeletet.
2010. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Keresztelkedj át, és kész.
2010. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
mindig tanul valamit az ember.ilyenről még nem is halottam.De egyszerű.jelentkezz ki onnét ahol először megkereszteltek,majd a választott vallásod szokása szerint tégy,tehát vagy keresztelkedj meg,vagy merítkezz be ahogy tetszik.ennyi.
2010. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Yeee tesó, az egyik olyan vallást sikerült választanod (a másik a buddhizmus) amelyiket nem, hogy nem utálom szívből de még szeretem is! Örülök, hogy nem hülyítenek tovább még egy embert a keresztények!
2010. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelező hivatalos lépést tenned, simán élhetsz minden hercehurca nélkül rasztafáriként - nézd meg például, hány ember van, akit gyerekkorában megkereszteltek, és egyáltalán nem élnek aszerint. Nem hiszem, hogy ők kiléptek volna. Ha neked fontos, hogy kilépj az evangélikusok közül, tedd meg, de szerintem nem kötelező. Ahogy jónak látod. :)
2010. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
sajnállak
2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!