Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jèzusnak ki volt az...

Jèzusnak ki volt az elsöszámu ellensège, itèlete ès kivègzèse idejèn?

Figyelt kérdés

#ellensège #itèlet #kivègzès.
2016. júl. 12. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki. Mindenki az Atya szándékai szerint tette a dolgát. Nem maradhatott el a megváltás valaki hanyagsága miatt!
2016. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Mit ír az őrtorony? Csak nem a katolikus egyház vagy a mocsok hitehagyottak? :OOO
2016. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Sátán az Ördög.
2016. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KZitus ***** válasza:

Szia



Akik Isten ellenségei, azok Krisztusnak is ellenségei

János 8:42–47

Jézus ezt mondta nekik: „Ha az Isten volna az Atyátok, szeretnétek engem, mert én az Istentől jöttem el, és úgy vagyok itt. Nem is a magam kezdeményezéséből jöttem, hanem Ő küldött el engem. Miért nem értitek a beszédemet? Mert nem bírjátok hallgatni a szavamat. Ti a ti atyátoktól, az Ördögtől vagytok, és a ti atyátok kívánságait óhajtjátok tenni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állt erősen az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor a hazugságot szólja, a saját lelkülete szerint szól, mert hazug ő, és a hazugság atyja. Én azonban az igazságot mondom, ezért nem hisztek nekem. Ki az közületek, aki bűnt bizonyít rám? Ha igazságot szólok, miért nem hisztek nekem? Aki az Istentől van, figyel az Isten beszédeire. Ti azért nem figyeltek, mert nem az Istentől vagytok.”


Amikor Jézus Krisztus a földön volt, Isten ellenségei sok szenvedést okoztak neki. Ő mégsem fizetett rosszal a rosszért; nem próbált meg bajt okozni nekik

1Péter 2:23

23 Amikor szidalmazták, nem viszonozta a szidalmat. Amikor szenvedett, nem fenyegetőzött, hanem továbbra is ráhagyta magát az igazságosan ítélőr+.

Sőt, egy embert még meg is gyógyított abból a sokaságból, amely kardokkal és dorongokkal jött elfogni őt Lk 22:49–51.

2016. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2#.Ezt mèg nem irta senki.De aki nemfogadja el Jèzust mint Krisztust hanem ellene szòl az ismèt megfesziti.
2016. júl. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!