Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért hirdetik,...

Jehova tanúi miért hirdetik, hogy láthatatlan eljövetel lesz?

Figyelt kérdés
Azzal "érvelnek",hogy ha mondjuk Ausztráliában jelenne meg Jézus,akkor Európában nem láthatnánk. Na de könyörgöm: aki dicsőségével bevilágítja az egész Mennyországot,az ezen a darabka kis földgömbön ne tudna láthatóan megjelenni?

2016. aug. 25. 16:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert a jehova tanúinak nincs hitük hanem csak ismeretük pontosan mint a farizeusoknak,ők sem hitték el amikor Jézus elmondta nekik,hogy ki Ő. És azt hiszem mindannyian tudjuk,hogy mi lett a vége ennek az "ismeretnek".

A farizeusok is azt hitték,hogy nekik mindenre meg van a válaszuk,hogy ők mindent tudnak és hogy tévedhetetlenek.

Nos a jehovisták tükrözik vissza élethűen a néhai farizeusokat és írástudókat.

2016. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%

Elnézést ez még kimaradt.

Ismeretük amit egy jehova nevű démon sugal a vezető testületnek.

2016. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
5%
Milyen merész valaki. Na de mindegy.
2016. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
4%

Szervusz.

ezt most a Tanuktól kérdezed, vagy másoktól?

Mert sajnos sokan nem azt a választ adják amit Pl Én szeretnék, és azzal azonosítanak amit mások firkálnak.

2016. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Opendoor,ezt a kijelentésedet arra értetted,hogy "jehova nevű démon"? Mert ha igen,akkor szerintem is merész, Így tőletek is,amikor más felekezethez tartozó embereknek ugyanezt mondjátok,sőt továbbmentek,az ő istenük maga a Sátán. Igen,tényleg merész..
2016. aug. 25. 17:31
 6/36 A kérdező kommentje:
A tanúktól,arról nyilván nem tehetek,ha más is ír rajtatok kívül,neked amiatt ne fájjon a fejed,hogy ki mit ír,te a te elelősségeddel legyél elfoglalva,ők meg az övékkel. :)
2016. aug. 25. 17:33
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Az ismeretünk a Bibliából származik, s ezt Biblia verssel is párosítjuk.

Nem kötelező elfogadni, mindössze ismeretet adunk át, aminek az elfogadására nem kötelezünk senkit, és agyon verni se fogjuk, se máglyára vetni, sem kerékbe törni


Ennek ellenére olyan emberek írogatnak ide alattomosan, akik lehet hogy maguk iszonyú életet élnek messze a keresztény erkölcstől.

/tisztelet a Kivételnek/

2016. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a kedves válaszodat, máris válaszolok.

Nem fáj a fejem, csak igen rosszul esik, mint személynek ez a megátalkodott megalázás.

:)

2016. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Csak az a gond Opendoor,hogy ezek alapján a sorok alapján ítélkeztek. Honnan tudod,hogy ő kereszténynek vallja magát? Lehet,hogy az. De nem tudhatod,csak mivel utálat van bennetek a kereszténység,meg a katolikusok iránt,ezért ha valahol valami rosszat olvastok,azt az illetőt igyekeztek kereszténynek beállítani,hogy utána a kereszténységet lehessen mocskolni. Volt már nem egyszer,hogy egy tanú oldalakon keresztül ugrált egy embernek,hogy mennyire pocsék keresztény,holott ateista volt a srác,csak a tanúnak kényelmesebb a kereszténységre mutogatni. Meg ha az is lenne,nem ti mondjátok,hogy ne kérdőjelezzük meg más emberek hitét,mert azt Isten dönti el? Vagy ennek is csak a rátok vonatkozó részét nem szeretitek,amikor pont titeket intenek,hogy ne kérdőjelezzétek más ember hitét? Úgyhogy kérnélek,ezt ne,mert bezzeg ha rátok mondják,hogy nem keresztények,akkor tudtok ezzel jönni,hogy majd a Teremtő eldönti. Majd ezt nála is eldönti,te ne foglalkozz vele,én vagyok a kérdező,nekem válaszolj,ne a válaszadónak,köszönöm! :)
2016. aug. 25. 17:40
 10/36 A kérdező kommentje:
Értem én,de tudod,mindenki maga áll meg Isten előtt. Téged nem fog számonkérni,hogy ő mit írt rólatok,és őt sem fogja számonkérni,hogy te mit írtál róla,egyedül téged néz,és őt,egyikőtök sem hivatkozhat majd a másik ember viselkedésére. :) Előre is köszi a választ. :)
2016. aug. 25. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!