Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten válaszolt az imámra?...

Isten válaszolt az imámra? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval imádkoztam Istenhez, hogy adjon választ a kérdéseimre és, hogy mutassa meg a helyes utat. Rá pár percre a Tv-ben az egyik műsorban az volt a feladat, hogy be kellett fejezni a mondatot. A mondat így hangzik: Én vagyok az út, az igazság és az élet. Lehetséges, hogy Isten így akart válaszolni? Mert én ezt nem tartom véletlennek!

#Isten #véletlen #ima #meghallgatott
2016. aug. 27. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem válaszolt! Csak te képzeled be.
2016. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehetséges :) nem tudom, lehet, hogy véletlen egybeesés, de az is lehet, hogy Isten intézte így, elvégre ő mindenre képes. Nem semmi :)
2016. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
De igen, természetesen lehetséges. Nekem már számtalanszor volt ilyen.
2016. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges. Én alapjában véve szkeptikus vagyok az ilyen jelekkel kapcsolatban, de a te eseted mindenképp érdekes, nagyon különös véletlen. Isten útjai kifürkészhetetlenek.:)
2016. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Lehetséges! :)


A minap nekem is volt egy hasonló tapasztalatom.

Egy kérdêsre kellett válaszolnom,tudtam,hogy van egy ige ami oda illik de nem tudtam biztosan,hogy hol talom melyik evangélistánál. De fogtam a Bibliát és kinyitottam az Újszövetségnél és láss csodát,pont ott nyitottam ki ahol kellett.

Mennyi az esélye annak,hogy egy véletlen volt?

2016. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt véletlen egybeesésnek hívják.
2016. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne hallgass az ilyen beszűkült tudatú emberekre, akik erre azt mondják, hogy véletlen egybeesés. Az elméjük még nem elég érett, hogy befogadjon egy ilyen, de ha máskor nem Isten színe előtt ők is rájönnek majd, mekkorát tévedtek.
2016. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pelgrim ***** válasza:
0%

Véletlen egybeesés. Csakhogy véletlen nem létezik, minden egy szilárd természeti törvény szerint történik. A nehézség ott adódik, hogy mi koránt sem ismerjük a természet összes törvényeit.


Létezik egy ugyancsak kevésbé ismert természeti törvény, amely alkalomadtán minden más törvényt felülír. És egy ilyen alkalom lehet az ember utasítása, de mivel az ember nem ismeri ezt a törvényt, ez csak véletlenszerűen érvényesül.


Egy ilyen utasítás, ami az eseményt elindítja lehet valakinek a kívánsága, érdeklődése, vagy lelkiállapotának következménye, vagy akár belátása anélkül, hogy az formálisan szavakban ki lett volna fejezve.


Ismert az a tény, hogy ha valami ritka dolgot keresünk, eleinte csak nehezen találunk rá, de ha kitartunk egy idő után az a bizonyos dolog vagy tárgy mintha minden oldalról felénk közeledne. És ez se véletlen, Isteni kilétünk keze alá vette az ügyet és gondoskodik arról hogy megszerezzük a keresett dolgot.


A kérdező érdeklődése és bizalma volt itt a kiváltó alkalom, az utasítás, jóllehet tudta nélkül, isteni kiléte keze alá vette az ügyet.

2016. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten mindig figyel téged. Isten az aki a rejtekben is lát. Isten az aki bármilyen hibát elkövetsz nem hagy el és örökké szeret mert az Isten maga a szeretet. Ha teljesíted Isten parancsait Ő is teljesíti kérésedet és így a te örömöd teljes lesz.
2016. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A tv-ben leadott szöveget nem csak te láttad hanem mindenki aki azt a csatornát nézte.Ez még véletlen egybeesésnek is kevés.A TVben sok minden van és csak azért vetted komolyan azt a szöveget mert éppen arra gondoltál..máskülönben csak annyi jutott volna el belőle az agyadig mint a másik több millió szöveg a képernyőn. De mivel már nagyon sok isteni kérdés van szerintem ez is csak egy kamu kérdés mint a többi.
2016. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!