Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Felteszek egy kérdést, és...

Felteszek egy kérdést, és legtöbbször privátban kapok a tanúktól választ, ez minek köszönhető?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

így esetleg egy másik válasz adó nem világíthat rá bizonyos szempontokra, nem vitatkozhat velük nem havhatja fel a figyelmet ha pontatlanul idéznek, vagy a történelemről hazudnak stb stb


persze ezt ők valószínűleg befelé úgy élik meg h privátban nem lehet őket "üldözni mint Jézust"

2016. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ők maguk is tudják, hogy badarságot beszélnek.
2016. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarják, hogy más is lássa és megjegyzést fűzzön hozzá. Mostanában leszoktak arról, hogy minden kérdéshez az "igéiket" írogassák.
2016. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem akarnak részt venni abban a tudományos kísérletben, hogy a válaszíró százalékos hasznossági rátája lemehet-e 10% alá valaha...
2016. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

szervusz.


Nos Én megkérdezném tőlük?

Hát ha tudnak elfogadható érvet adni, és akkor lehet hogy másként látnám a helyzetet.


Egyébként Én is szoktam kapni kéretlen privátot, kioktató leveleket, és nyomdafestéket nem tűrő leveleket, de nem foglalkozom vele, vagy ha érdemesnek tartom akkor válaszolok, de nem kezdek el személyeskedni, és nem írom ki ide, hogy miért irkálnak ilyeneket nekem.

2016. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként jól látható, hogy a valamikori 35%-ból szépen 25% lett, hála a szerető válaszolóknak itt az oldalon, de joguk van hozzá.
2016. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Rendszeresen leírod, hogy kapsz privátba üzeneteket rengeteg kérdés alatt láttam, már, hogy panaszkodsz ezzel kapcsolatosan, nagyon veszélyes arról beszélni, hogy valakit nem érdekel valami, aztán már többször is panaszkodtál, én veled ellentétben először beszélek erről, a legrosszabb, hogy teljesen egészében lejön a levelekből amiket eddig kaptam, hogy hatalmas butaságokkal, és elfogult tanításokkal vannak teli, mintha azt hinnék, hogy teljesen tudatlan az ember.
2016. aug. 28. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a Jehova tanúinak ez egy nagyon jó fegyvere ahhoz, hogy a ip címedet leszedjék, ez az egyik teória (aminek lehet valóság alapja, mivel sokakat egy privát után keresnek fel a tanúk) a másik teória az, hogy így személyesebb és valószínűnek tartják, hogy így jobban hiszel nekik, és jobban elfogadod az álláspontukat. :) Én erre szavaznék, de mivel ismerem a gépeket, nem tartom kizártnak az elsőt sem... Egyáltalán nem. :) Engem is sok Tanú keresett már fel privátban. :P :)
2016. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert csak másoknak és azt küldik el. Te felteszel egy kérdést, ők megkeresik az őrtorony válaszát a weboldalon és azt küldik el, mert így nem tudja a tájékozottabb felhasználó megcáfolni a hazugságokat.

Ugyanakkor amíg én nem tiltottam az összes tanút, aki rámírt, addig mindegyik az e-mail címemre volt kíváncsi elég hamar. Sokszor próbáltam már velük beszélgetni, de ez halott ügy, mert sokszor nem is válaszolnak, hanem ismét csak egy oldalt másolnak be az oldalukról


Amúgy gondolom téged is folyton dicsérnek, hogy milyen ügyesen kérdeztél, ugye? :)

2016. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Engem nem dicsérnek, mert olyan dolgokat tudok az őrtorony szervezetről, amit a többségük elképzelni sem tud, amikor a külföldi őrtoronyhoz visszavezethető érveimmel cáfolni szoktam a levélben kapottakat 100%-an eddig az összes tanú nem írt többet.
2016. aug. 28. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!