Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van valakinek próblémája...

Van valakinek próblémája azzal ha azt mondom, hogy hiszek Jézus Magyarságában és ha az alábbiakat vallom?

Figyelt kérdés

KI MINT VET, AZONKÉPPEN ARAT,

de aki elmulasztja a vetést hát ne arasson az semmit!

"Jézus Urunk mondá Jehovának !

Te magad választottja, aki a bárány szavait szólod de farkasa vagy a Földnek.

Hogy mersz a népem otthonára törni?

Nincsen nemzeted hát pusztítod másét.

Nincsen múltad hát ellopod másét. Nincsen lelked hát mérgezed másét. Nincsen életed hát kioltod másét. Nincsen otthonod hát elveszed másét.

Elégetted te a könyvet de a tudást nem, elrejtetted te a múltat de az emlékezetet nem. Üldözted te Mágusainkat, lemészároltad Táltosainkat, Aranyasszonyainkat, az erőt mely népünket védte és a szívet mely életét adta.

Hogy merted?

Ellensége vagy te a Földnek és minden élőnek azon, gyűlölsz te mindent ami nem tőled való. Az utolsó zöld ágról is tudok melyet valaha letörtél, ne félj hát te sem mert te hiába félsz már. Ki mint vet, azonképpen arat, de aki elmulasztja a vetést hát ne arasson az semmit.

Nem lesz ki tovább szánjon téged mert még hírmondód sem marad. Egy sarkát sem hagyok a Földnek ahol csak az utolsód is megvethetné a lábát.

Ő jött, hogy mutassa neked a szeretetet, hát én mutatok neked Igazságot is.

Te, aki saját hazádban rablógyilkosa vagy a Magyarnak.

Hogy mersz a kézbe marni mely kenyered adja!?"


Itt az ideje felébredni!



2016. szept. 6. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Semmi problémám vele, csupán viccesnek tartom. Remélem nem sértődsz meg ezért.


Nem meglepő amit írsz. Olvastam néhány hasonló dolgot a mostanság divatos új vallások között.

2016. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Szervusz


Engem nem zavar, Te dolgod.


Egy tény, hogy sem Isten sem Jézus nem volt nemzeti, illetve nacionalista érzületű, s elsősorban abba a nemzetbe született bele, akit Jehova kiválasztott.

S azok nem Magyarok voltak.


Jó lehet már nem nemzeti hova tartozással foglalkozik, minden nemzetből választ embereket akik elég alázatosak ahhoz, hogy a Teremtő erkölcsi mértékei szerint illetve útmutatása szerint akarnak élni.


További szép napot neked

2016. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 KZitus ***** válasza:
Lukács 12:10 És mindannak, aki az Emberfia ellen szól egy szót is, megbocsáttatik, de aki a szent szellem ellen szól káromlást, annak nem bocsáttatik meg.
2016. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szp72 ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen nincs. Jogodban áll hülyeséget hinni.
2016. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát tényleg itt lenne az idő felébredned.
2016. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ozmium42 ***** válasza:
38%
Szerintem Jehova sokkal MAGyarabb, mint Jézus! És ha szkanderoznának, simán lenyomná Jézust!
2016. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ja, a Bibliának. Értem én, hogy ezidő szerint senki nem tudja, hogy hogyan ejtendő a JHVH név. Tény azonban, hogy a Jehova név akkor is ennek a kísérlete, ha pontatlanul sikerült. A másik tény, hogy JHVH, Aki megjelent Mózesnek és Ábrahámnak, nem más, mint a megtestesülés előtti Messiás. Meglátásom szerint a jehovisták tévelyegnek, bár jóhiszeműen. Te ugyanezt teszed, egy másik tévúton.


-Mire jó a terepjáró?

-Hogy az ember elhagyatottabb helyeken akadjon el.


Szerintem még azelőtt fordulj vissza, hogy ez bekövetkezne, és keresd meg az utat.

2016. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Apexus kösz!:)

És nem haragszom!


Opendoor tévedsz demég hozzá nagyon nagyot! :)


Kzitzus!

Te viszont elég messze elmerészkedtél.

És azt amit nekem szántál jobb ha magadnak tudod be,mert egyetlen más keresztény felekezet híve sem követ el akkora káromlást a Szent Lélek ellen mint jehova hívei!

Még te beszélsz aki egy démonnak hajbokolsz!?


Hhhá!!

2016. szept. 6. 22:01
 9/17 A kérdező kommentje:

szp mi a hülyeségebb,az,hogy Jézus egy olyan zsidó volt akit a zsidók nem is imertek el,vagy az,hogy Jézus pártus volt?


#53 én már felébredtem!

Most rajtad a sor..


Ozmium :)

Arra is sor kerűl egyszer!

2016. szept. 6. 22:20
 10/17 A kérdező kommentje:

Asperrimus én nem tévelygek,már nem!

De te még igen... :)


És a terpjárós próbálkozásod jó volt de nem elég jó!

Próbálkozz mással.. :)


Egy egyszerű kérdésre válaszolj nekem;


Ki Jézus?

2016. szept. 6. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!