Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kereszténységnek szerintetek...

A kereszténységnek szerintetek is leáldozott?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy Közel-Keleten és Afrikában már győztek a muszlimok és felszámolják a maradék keresztényt? Európában pedig a maradékra pályáznak és mindezt Izrael rásegítésével történik?

Ha igen, miért van ez?



#Európa #Izrael #keresztény. muszlim
2016. szept. 9. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
A kereszténység mondhatni hanyatlásnak indult, de valójában ez nem így van. Bár azt látjuk hogy egyre több keresztényt ölnek meg főként a Közel keleten. Ennek ellenére még sincs eltűnőben a kereszténység. Amikor a római császárok belefogtak az üldözésekbe, és rengeteg, rengeteg keresztényt megöltek ennek ellenére nem tűnt el és ekkor kezdett igazán gyarapodni. A mai események is ilyenek, lehet hogy emiatt fog megindulni az újbóli gyarapodás. A kereszténység soha nem fog eltűnni, Isten megőrzi azt a pici mustármagot, kis közösséget, amely újra növekedésnek indul majd. Hogy a Bibliával éljek ez a mustármag az amely kisebb minden magnál de amikor megnől nagyobb mindennél.
2016. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik,leáldozóban van.

Az ok egyértelműen az,hogy Krisztus követése helyett "kulturális keresztények"vannak a civilizált világban.(Krisztust sem jellemükben,sem tetteikben,sem szavaikban nem követik.Már a formaságok is kiveszőben vannak.)

2016. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy tünet,amiből az okra következtethetünk:


Egy szennylap munkatársaiból legyilkoltak egy tucatnyit Párizsban.Erre a világ vezető"keresztény" országainak elnökei zarándokoltak gyászolni őket,és azonosságukat demonstrálták a szeméttel.


Afrikában egy busz 150 keresztény utasát lemészárolták,mert nem mondtak el egyetlen muszlim imádságot sem.

Egyetlen"keresztény"vezető sem vállalt azonosságot a mártírokkal!A hírek rövid mondatban elintézték a tragédiát.

2016. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Európában pedig a maradékra pályáznak és mindezt Izrael rásegítésével történik?"


Én ezen a mondaton szívf🅰szt kaptam.

2016. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"és mindezt Izrael rásegítésével történik"


Nem zavar, hogy Izraelben kb zökkenőmentesen megy az együttélés a zsidók és a keresztények között? Izraelben ugyanúgy problémáznak a muszlimok, meg még a tetejében ott van Gáza meg Ciszjordánia is.

A kereszténységet meg nem számolták fel. Jordániában, Libanonban meg Egyiptomban jelentős keresztény kisebbség él a mai napig.

2016. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A lakosságuk 2% kereszténységével jól elvannak, annyi a legtöbb országban meg fog maradni szerintem is.
2016. szept. 11. 16:29
 17/20 anonim válasza:

Háhh XD Ez visszanyalt. Egyiptom sz@r példa!


A saját vallásukat cserélték le kereszténységre és alig 400 évig élvezték mire lezúzták őket a buzulmánok. :D

Bírom amikor okoskodnak, csak olvasni nem szeretnek...

A keresztyének meg nem halnak ki, hülyeség! Max most átadjuk a stafétát másnak. A lezúzott kevert nép vezetőjének meg én is zsidókat raknék, Jehova kiválasztottjait. :)

2016. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Közel-Keleen ma is kb 10 millió keresztény él, Közép-és Dél Afrika pedig keresztény többségű de biztos igazad van :)
2016. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

"Közel-Keleen ma is kb 10 millió keresztény él, Közép-és Dél Afrika pedig keresztény többségű de biztos igazad van :)"

Ha ezt nekem írtad: Egyiptom még jó, hogy nincs a felsoroltak közt. :) ...és nyugodj meg, nem sokáig lesz ennyi. Ha esetleg az nyugtat, hogy mindig így marad szerinted, akkor én nem szomorítalak el... Boldogok a lelki szegények. :)

2016. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Adná az ég hogy leáldozzon, a többi gyökér vallással együtt...
2017. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!