Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk, mit tesztek, ha hivatal...

Tanúk, mit tesztek, ha hivatalos ügyben találkoztok egy hitehagyottal?

Figyelt kérdés

Mondjuk bankban egy kilépett tag az ügyintéző, vagy a boltban a pénztáros. Arra a rövid időre szóba lehet állni vele? Köszönni neki? Fordított esetben a Tanú ügyintézőnek meg van engedve, hogy kiszolgálja a hitehagyott ügyfelet?

És mi történik, ha egy munkahelyen dolgoztok? A kollegális együttműködés megengedett? Ilyenkor lehet köszönni?


2016. szept. 22. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy banki ugyintezo a vallasa miatt nem szolal ki egy ugyfelet, az buncselekmeny.
2016. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor a tanúk is azért gyakorlatiasabbak sok esetben, szóval ezt a szóba se állj a hitehagyóval dolgot nem tartják be mindig, nekem pl a volt barátnőm egy kiugrott tanú, 16 évesen lépett ki, és a mai napig szóba ál a tanú szüleivel, más hasonló esetben a szülők gyakran elkergetik a gyereküket :/ szóval ez az egyéntől is függ, ez ugye a két szélsőség volt
2016. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"hasonló esetben a szülők gyakran elkergetik a gyereküket"


Hogy a f..szomba lehet ilyen debil valaki? Ezt magyarazza el nekem valaki.

2016. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1-es, a katonai szolgálat megtagadása is sokáig bűncselekmény volt, mégsem mentek katonának, szóval ez nekik nem feltétlenül szempont.
2016. szept. 22. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Gondolkoztam, válaszoljak-e. Mert itt mindenki okosabb, annál,aki gyakorolja azt.


Legfeljebb kapok egy nagy 0-át.


A Teremtő nem szemellenzős, ennél fogva, egy hivatalos ügyben, mint dolgozó, köteles vagyok kiszolgálni az ügyfelet.

Egy munka helyen pedig, a munkakörnél ha fontos megbeszélni egy adott feladatot, akkor munkaköri kötelessége. Minden egyéb oknál nyilván tilos.

2016. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vajon a 3-asválaszoló,melyik "Keresztény" csoportot képviseli?
2016. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi Opendoor, felpontoztalak.
2016. szept. 22. 17:05
 8/17 anonim ***** válasza:

"Vajon a 3-asválaszoló,melyik "Keresztény" csoportot képviseli?"


A jozan esz nevu csoportot.

2016. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 KZitus ***** válasza:
32%

Szia


Úgy van ahogyan opendoor írta.

Ahol dolgoztam, kiközösített lett a takaritó. Kénytelen voltam a munkájával kapcsolatos dolgokról tájékoztatni. Éppen úgy tekintettem, mint egy idegent, aki az utcáról bejött(az is volt) ennyi! Nem próbált ő sem ismerősként közeledni hozzám. Azóta visszajött és továbbra is testvéri kapcsolatunk van.

Másik.

Egy üzletben ha bejön a kiközösített, éppen úgy ki kell szolgálni, mint a többi vevőt. Ez csak természetes. Lehet, hogy másokkal szóba elegyedek, beszélgetek, de a kiközösítettel nem. Ennyi.

Semmi írásellenest nem követek el, mivel számomra ő olyan, ahogyan a Biblia írja, "mint egy a nemzetekből való"

2016. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Opendoor, nem is ismered az ipsét, ember:P:D és ha ateista? :D
2016. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!