Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a Virtuális Plébánia?

Mi a Virtuális Plébánia?

Figyelt kérdés

Kétszer is írtam nekik kérdést, de a mai napig nem válaszoltak. Miből is áll a Virtuális Plébánia? Kik vannak ott? Katolikusok? Pap is van közöttük?

Valahol azt olvastam, hogy ál-honlap, nem igazi katolikusok dolgoznak benne stb.

Mi az igazság? Köszönöm


2016. okt. 7. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Azt se tudod hova írtál?
2016. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eleinte tudtam, hogy ez egy katolikus oldal. www.plebania.net

Most már kételkedem, hogy valóban katolikus, mert nem is válaszoltak. Arra voltam kíváncsi, hogy mások hozzám hasonlóan sem kaptak választ?

2016. okt. 7. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Most hogy jönne az, hogy akárkinek válaszolgatnának. Ha valamit szeretnél regisztrálj és a megfelelő nicken kérdezhetsz. És egy-két pap is van ott.

Dem már vagy öt éve nem voltam ott.

2016. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ál-honlap, katolikusok szerkesztik, de önkéntes alapon, püspöki hozzájárulás nélkül. Tehát nem a katolikus egyház hivatalos oldala, de attól még katolikus.


Hogy miért nem válaszoltak, annak kismillió oka lehet. A legtöbb esetben ilyenkor az áll a háttérben, hogy még senkinek nem volt ideje megválaszolni a ki tudja hány megválaszolatlan kérdést. Könnyen előfordul, ha egy honlapot önkéntes alapon, az éppen ráérő emberek szerkesztenek a szabadidejükben.


De éppen ezért nem szerencsés olyan feladatot felvállalni, amivel aztán nem tudnak lépést tartani. Jelen esetben ez azért ciki, mert nem csak magukat járatják le, hanem a katolikus egyházat is.

2016. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!