Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdemes kikezdeni egy muszlim...

Érdemes kikezdeni egy muszlim lánnyal?

Figyelt kérdés

Na, mielőtt belekezdek, Angliában járok iskolába 13 éves korom óta (most 17 vagyok) és az új sulimba rengeteg szép muszlim (pakisztán, indiai) lány van akik már mindd itt születtek Angliában.

Van egy paki ismerősöm és azt mondta, hogy a pakisztán lányok odáig vannak a fehér srácokért. Ez mennyire lehet igaz? :D

A válasz azért is érdekel hogy mit reagáljak ha szóváltásba keveredek egy ilyen lánnyal? Fogjam vissza magam? Legyek távolságtartóbb?

Legtöbb osztálytársamon nincsenek ezek a fejkendők 3 kivételével, de ők is lazábban veszik úgy láttam. Multkor az egyik levette magáról és úgy szaladgált ide-oda.

Egyébként elég bevállalósnak tűnik az összes és teljesen normálisnak tűnnek, tehát nem hinném ilyen barbárok lennének mint a filmekben, hogy "kikezdtél a lányommal, lefejezni!!" Ugye? :D

Mármint, olyannak néznek ki tulajdonság alapján mint a keresztények. Csak kicsit barnábbak. Persze a tulajdonság érthető, ki tudja hány generáció óta él a családjuk ebben a keresztény országban.

Előre is köszi :)



2016. okt. 24. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
97%
Hát ha már Angliában születtek, és látszólag lazábbak is, akkor szerintem nem kell annyira távolságtartónak lenni velük. Legyél úriember (de ne csak úgy, hogy előre engeded őket, hanem tiszteld a lányokat), azt minden lány szereti.
2016. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi :D ment a zöld pacsi.

Jöhet még.

2016. okt. 24. 14:47
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez nem nagyon van mit hozzáfűzni, én is csak azt tudom mondani, amit az első. :)
2016. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog hogy ott született, attól még a szülők nevelése alapján meglehet, hogy bizonyos szokásokat, rendet, hagyományt tartanak.

Érdemes előtte érdeklődni muszlim fiúknál, hogy őszerintük az ilyen barátkozás, udvarlás, együtt járás, stb. mennyire fér bele, vagy esetleg ezek után már egy komolyabb kapcsolatot eljegyzés, házasság várnak.

2016. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval, és hozzáteszem: egyéne is válogatja elvileg, tehát ha biztosra akarsz menni, a kiszemelt lánytól is érdeklődd meg az ős privát családi szokásaikat, udvarlás terén (amikor már napok óta beszélő viszonyban vagytok, és már látod a jelzéseit, hogy érdeklődik ő is irántad, ahogy te is irán-ta ;) ).


Ha kezd komolyabbra fordulni az egymás iránti érdeklődés, akkor meg erősen javaslom mielőbb találkozást kezdeményezned a lány szüleivel, első körben a lány közbenjárásával (legelőször is kérdezd meg, a lány szerint mit szólnának ehhez a lány szülei).


Mégis csak alapjában eltérő szokások jellemzik a muszlim kultúrát... Nehogy valamiféle visszafordíthatatlan negatív folyamatot indíts el az életedben, tehát alapjában eltérő kultúrkörbeliekhez javasolt fokozatosan közeledni (meg sok más esetben is).


Gond inkább csak abból adódhat náluk, hogy egyes muszlimok agymosottak, a Koránt kifacsarva értelmezve hipnotizálták beléjük, lásd pl "íziszkatonák"... De a környezetebeliek esélyesen normálisak lehetnek, de azért puhatold ki.


(Persze nem csak a muszlimok között akadnak fanatisták...)

2016. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
* az ős privát -> az ő privát
2016. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Most eszembe jutott egy doku-film, amiben európai kutatók egy hawai kis falu esti mulatságánál beszálltak a körbe énekelni, táncolni, és az egyik kutató megfogta a mellette táncoló benszülött lány derekát... ősi szokás szerint ez az esküvő előtti lánykérés egyik formája... alig tudták kimagyarázni magukat, hogy az usában, és egyéb helyeken ez nem jelent semmit. :))
2016. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

Előző: Pápuában meg tálcára szólítás... :D "Ezt kérem... jól átsütve"... ;) Tűzről pattant menyecske. ;)


"Érdemes kikezdeni egy muszlim lánnyal?"

Többel is - tekintve, hogy

-nem feltétlen P-vel!- szokásaik

szerint háremed is lehet. :) Sőt, nem csak hárem, de négy is. ;)

2016. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
...kikezdeni egy lány nyal...? Kezdetnek nem rossz...
2016. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Én ismerek egy pakisztáni lányt, ő is Angliában él. 21 éves és ő a házasságig a fiúval még csak nem is csókolózna, de kézenfogva se járna vele.


Nem tudom, hogy ez-e a szokás az összes pakisztáni lánynál, de azért jó ha tudod, hogy van ilyen is.


Ja amúgy ez a lány se hordott kendőt a fején, szóval zt a részét ő sem vette szigorúan, viszont a házasság előtt nincs semmi intim dolog, azt igen.

2016. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!