Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Internetes Istentisztelet,...

Internetes Istentisztelet, Igehírdetés, Prédikátorokat ismertek? Olyanra gondolok ami adott időben online nézhető, vagy videótárból visszanézhetők? Ebben kérek segítséget, és javaslatokat. Mindenki zöld kezet kap az ajánlásért.

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném,hogy kb 3-3,5éve pl rátaláltam egy olyanra hogy Ceglédi gyülekezet.Pontosabban ez meg volt osztva a facebookon,és rákattintottam, egy ember Prédikált,és tetszettek a szavai.Pl azt mondta "Ne zúgolódjunk,ne zúgolódjatok" Egy fiatal prédikátor volt,de tetszett a mondanivalója.
2016. nov. 19. 12:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát röviden Isten tisztelketeket szeretnék itthonról nézni.
2016. nov. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Pál Ferenc Feri atya, keress rá.
2016. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívbunker, nem tudok linkelni, keress rá a neten. Nekem eddig az tetszett a legjobban azok közül, amiket hallottam.
2016. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
krisztusegyhaza.hu/predikaciok.html
2016. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire szimpatizálsz a protestáns felekezetekkel, de ajánlom figyelmedbe:


https://www.youtube.com/channel/UCEsGcHjLO3EMsO-WzUrKZQg

2016. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 How Arrow ***** válasza:
Köteles Csaba youtube
2016. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy Jona válasza:
Én Pünkösdi Karizmatikus vagyok. Németh Sándort nagyon jó pásztornak tartom. Keress rá you tubon vagy interneten. Vagy még a you tubon ha beírod hogy Vidám Vasárnap akkor kiadja.
2016. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!