Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Várjátok már az új Jeruzsálem...

Várjátok már az új Jeruzsálem meg érkezését a Mennyek országából?

Figyelt kérdés
Én igen 😉 Végre visszatérhetünk az Atyahoz és őröke tökéletes állapotban lehetünk vele 😉ennél szebb kívánság nem is tudna lenni. Már aki hisz Ő benne. Én hiszek benne!

#szeretettel #Dicsőségel #Hatalommal
2016. dec. 8. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem elsősorban az örökélet körülményeit várom,hisz azok olyanok lesznek,amit nem foghatunk most fel,hanem a Megváltómmal való találkozást.Olyan titkok feltárulását,hogy miként vállalta földi megaláztatását,és alkotása titka,a szeretet miként nyilvánul meg a világegyetemben.
2016. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem egy elvont és okkult izzéval való egyesülésről és szűntelen már-már eröltetett áldott vidámságról és kárörvendés élvezésről szól.

És ami sokkal fontosabb, hogy nem vele, hanem egymással. A szeretet nem úgy működik, hogy koncentráltan az életedért imádsz valakit, s másokat kizársz. Ja és Jeruzsálemet felejtsük el sürgősen.

2016. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én a Jégvarázs 2-t várom inkább.
2016. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lucifer! Miért kellene el felejtsük Jeruzsálemet ? Fontos szerepet tölt be az új város neve egyrészt a Jeruzsálem nevet kapta és Isten Királysága vagy Birodalma így is nevezhető és Jézus Krisztus is ott született. Nem kéne ilyen semmifélenek gondolnád!
2016. dec. 8. 17:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoljad!
2016. dec. 8. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"új Jeruzsálem"


Úgy érted, al-Quds? ;)

2016. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nevek semmit nem jelentenek. Ha nincs mögötte semmi, olyan mint az elporladt könyv. Csak a könyvben volt valaha érték. Persze állíthatod, hogy minden szent ott. Jeruzsálem megkiválasztott. A csoport ítélkezés viszont nem az én asztalom. Nem érdekel, hol ki lakik és hány templom van. Nem öldökölnék miatta.
2016. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne feledjétek, ez csak egy néphülyitő vicc volt. Ezzel is lehet szórakozni, amennyiben a befogadó emberek méltók rá, csak azért mertem megcsinálni. Nektek kell ilyenné válnotok, hosszas tanulással és korszakokkal, mégis csak tudat az egész. Nincs abban semmi, mindent amit láttatok benne, az a semmi volt. Változatosan kell irni, sokféle eszköz van ami felfoghatatlan, ki kell alakulnia, ez okozza a terjedelmes szépséget. Az a legszentebb, és sokféle eszköz kell a bemutatásához, mert abban nincs semmi. Úgyhogy javakat kell szerezni hogy minnél jobban müködjön, annak nincs vége, meg ilyesmik. És mindegyik változatos, minden világi állapotnak meg tut felelni és megmutatja a teremtést, amit a világ termelt ki, hogy müködjön. Tehát az állapotok állapota, végtelenül magasan, sok ezer billió emberrel a túlvilágokról meg ilyesmi, minden minőségnek képes megfelelni, ugyhogy ne bánkodjatok majd miatta ami jön x)
2016. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a prometheus 2 részét várom..
2016. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!