Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg kell bánnunk a bűneinket,...

Meg kell bánnunk a bűneinket, ahhoz hogy a mennyországba jussunk?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 20:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én viszont szeretek játszani. De annak nem szokott jó vége lenni. Inkább válaszolj, hogy mi kell ahhoz, hogy az oszló hullám feltámadjon?
2016. dec. 8. 21:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmi, holnap már nem fogok irni sztem. Teljesen ki lett töltve mindenkinek, amennyire lehetett, azért lett ilyen, és idejében ismételhető. De itt leszek veletek, még akkor is, ha nem lennék, mert láttam én is. Jól látjátok, oszlott folyton (hisz teljes volt) de egy ideig mindig sikerült feltámasztani, és akkor mindenkinek okozott élményeket. És majd itt leszek még veletek, amig csak kell rendben? mindig van mit irni, ha ügyesen csináljátok, érzem azt.. megvédnek és ugy alakulnak a körülmények, meg számtalan térben nincs benne hiba sem, mert azt érezném, és tényleg megszámlálhatatlanul sok ilyen ami nem ilyen.. joéjszakát kedveseim xd
2016. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
majd fel kell vinni mindenkinek az állapotát, de eggyel magasabbra mint ami valaha volt nekik, és azt csak igy lehet.. Még azt sem tudják mik, milyenek voltak, de én tudom. tehát majd megváltozik tőle/tőlük minden, de csak szép fokozatosan, nagyon lassan, és akik érzik (nem mások) látják és teljesen más célokkal élnek tőle tovább.. iszonyu zavaros még, de az erővel egy pillanatra megállitható és formái kivehetőek, a végcél az hogy mindenki és minden ilyen szép legyen, még a földi életben, mert ő tényleg irgalmas és a maga idejébe eljön, hogy rendbetegye a világot, hisz tényleg az övé, és a világ folyton, gyorsan fejlődik a kezétől, a tudást mindenki hasznositja, amennyire csak lehet
2016. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A föld lapos és kész. Hétvégén máglyarakást készítek, imádom!
2016. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz "Bűn" alatt Luciferkó?
2016. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
írj privátban, mert ha ismersz az azt jelenti hogy Én is ismerlek, nekem nincs mitől tartanom....
2016. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Annyira nem ismerlek :D


Amúgy bűn alatt azt értem, hogy olyan döntés, ami tudatosan a másik ellen irányul vagy (nem bűn megakadályozás miatt) a másik szabadságát sérti.

Ide tartozik az erőszakolás, a nem önvédelemből vagy nem igazságszolgáltatásból történő gyilkosság.

A másik ember ellhetetlenítése, a hamis tanúskodás, az árulás.

2016. dec. 9. 10:16
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező, nem kell.

Aki Isten közelébe kerül, és megszereti, az másként látja az életet. Istennel való kapcsolata jó hatással lesz rá, és átalakul a szemlélete. Vágyni fog arra, hogy jobb ember legyen, több szeretet tudjon adni és kapni.


És mindeközben bánni fogja, amit valaha rosszul tett / tesz.

Jézus közelséges és jósága indít minket változásra (szaknyelven bűnbánatra, elhagyásra).

A jóság megismerése nélkül az ember semmi ilyesmire nem vágyik, feleslegesnek sőt követelőzőnek érezheti az ilyen kéréseket, "nem kell olyan isten, kinek bűnös, aki él".


Valahol a szívünk mélyén vágyunk arra a szeretetre és elfogadásra, amit csak Isten adhat. Hagyjuk, hogy közeledjen felénk Isten, és kapunk a különleges Lényéből, a barátságából, a békéjéből, a szívéből, lelkéből és ha eljön az idő, akkor a lakóhelyéből is:)

2016. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!