Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen bibliai idézettel...

Milyen bibliai idézettel lehet alátámasztani a keresztények egynejűségi követelményét? (Nem az egyház vezetőiét, az egyszerű tagokét! )

Figyelt kérdés
Nekem,néha az egy is túl sok,(legalábbis elfogadni az érthetetlen"gondolkozásukat)de vannak,akiknek több is kellene.Én nem találtam egyértelmű parancsot a Bibliában,az egynejűségre.A társadalom bűnnek tartja ennek ellenére,bár rendszerint cinkos mosollyal elfogadják annak tényét.Nem lenne jobb legalizálni a meglévő állapotot?

2016. dec. 21. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Térj át az iszlámra, költözz marokkòba, vegyél el 4et.
2016. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

7.Hsz!


Meleg,a leves,az anyai szeretet,a napsugár,de a homoszegszuális az ßuzi,amint a kocsma nem pub,s a qurva nem háztartási kisegítő.


Ha a ßuzikat zavarja a korrekt fogalom,gyógyíttassák magukat!

2016. dec. 22. 04:22
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

"Meleg,a leves,az anyai szeretet,a napsugár"

Mint ahogy átvitt értelemben az anyai szeretet is lehet meleg, ugyanígy átvitt értelmű jelentése a szónak is az azonos nemet kedvelő személy, vagy ilyen személyekkel kapcsolatos szó is, pl meleg bár. Csak egy online értelmező szótárat nézz meg!

Ez nem véleménykérdés, hanem elfogadott jelentése a szónak, hiába harcolsz ellene.

2016. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A "ßuzi"szó egyértelmű jelentésű.Mi értelme van egy olyan kifejezést használni a ßuzikra,aminek semmi köze a ßuzisághoz?(Akkor sincs,ha millió szótárba belerakták.)
2016. dec. 22. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!