Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A iszlám lenne a megoldás...

A iszlám lenne a megoldás erre a gondra?

Figyelt kérdés

[link]


Ott még a férfiak férfiak!



2016. dec. 29. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Bolond aki szerint az iszlám bármire is megoldás.
2016. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért pont az iszlám?
2016. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

"A fiatal nők pedig minden területen felülmúlják őket az általános iskolától az egyetemig, a munkahelyeken és még a sportban is"

Sportban is? Hogy lehet ekkora baromságot írni?

2016. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Az egész cikk hülyeség, szerintem. Nőkről is szólnak ugyanilyenek, szinte semmi valóságalapja.
2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Mármint abban az iszlámban, ahol úgy el vannak nyomva a nők, hogy egyedül még az utcára sem mehetnek ki? Nah ott nem nehéz erős férfinak lenni.


Szerintem neked nem kéne ilyesmivel fárasztanod magad, nem sok jó sül ki belőle mint látjuk.

2016. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne megoldás egy olyan "kultúra", ahol a nőket erőszakosan elnyomják?
2016. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, nem etetjük a trollt.
2016. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Először is a te hülyeségedre: az iszlám semmire sem megoldás, csak hogyha egy eltorzult vallás alapú világot akarsz ahol megszólalni se szólalhatsz meg. Mit férfiak ott a férfiak? Csak mert szőrös az arca, veri a feleségét és tud fenyegetőzni? Ennyit egy majom is elmondhat magáról. Iszlámban nem férfiak a férfiak, hanem agy mosott és/vagy megfélemlített sorkatonák.

Szerintem egy férfinak önálló akarattal rendelkező, értelmes és erős (nem csak fizikailag) embernek kell lennie aki egy biztos pontot jelent a környezetének.

Másfelől most ez a csávó ilyen szemmel látja a világot. Emellett rengeteget hallunk a régimódi "alfáskodó" hím egyedekről akiknek csak a gyúrás van és a többi.

A feministák pont az ellenkezőjét állítják, hogy a mai napig el vannak nyomva. A cikk szerint a srácok mindenhol kevesebbet teljesítenek és kapnak. Vannak olyan statisztikák amik a nőkről mondják ugyanezt őket beállítva társadalmilag gyengébbnek kompenzálásért.

Emellett nekem a cikkből az jön le hogy még mindig le vagyunk ragadva a "gonosz videojátékok" korszakban. Pedig én azt hittem hogy így 2016 végén még a vének is megértik hogy az teljesen ugyan olyan szórakoztatóipari eszköz mint a TV vagy egy regény.

Emellett végigmész az utcán és én messze nem látom hogy igaza lenne. Természetesen van egy-egy egyed akikről nem tudod megmondani hogy fiúk-e vagy lányok. Akad egy-egy olyan is akiknek ténylegesen komoly társadalmi problémája van, de ez utóbbi szerintem az ellenkező nemre is igaz. Emellett ilyenek mindig is voltak.

Az idős úriember nyilván bekapcsolta valamelyik zenei csatornát a tévében és túlkomplikált. Mi köszönjük szépen megvagyunk mind a tanulásban, párkapcsolati életben és még munkánk is van. 19/F

2016. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Kár hogy a muzulmán világban az iszlám nem elsősorban vallási, hanem elsősorban társadalmi és közösség formáló/összetartó funkciót tölt be.


És van olyan sanda gyanúm, hogy muzulmánok is játszanak videojátékokat. Ott a férfi azért "férfi" mert az iszlám vallás és az abból fakadó vallási jogrend őt jelöli ki úgymond uralkodónak. De te attól nem leszel nagyobb valaki vagy férfi ha muzulmán leszel.


Azok sem nagy valakik, akik ott hepciáskodnak a közel keleten. Ott is csak addig tart a férfiasság, amíg a nőt lehet terrorizálni meg a fegyvertelent bántani, de abban a pillanatban ahogy megjelenik egy Su-34-es vagy egy F-15-ös, ezek a nagy férfiak is a gatyájukba csinálva próbálnak futni a haláluk elől. De mivel manapság a precíziós fegyverek, drónok és műholdak korát éljük ez a férfiasság egy KAB-1500-as vagy egy JDAM ellen sokat nem ér.


És ahogy azok sem úgy te sem attól leszel férfi, hogy bebújsz valami mögé aztán kijelented, hogy nekem ez akkor jár mert én ide tartozom.

2016. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És arról hogy a sportban ki múl felül kit. Azért én megnézném hogyha a világelső férfi és női teniszező összecsapna, akkor ki nyerne.


Vagy ha mondjuk a Győri AUDI ETO KC ezzel a játékosállományával kiállna az MVM Veszprém ellen. Csúnya baleset lenne mindkettő. Vagy Kozák Danuta akarná Lenyomni a Kammerer Zoltánt, vagy Hosszú Katinka akarná lúszni Michael Phelpset. Azért ne higyj el minden sületlenséget, amit a neten olvasol.

2016. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!