Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők és ateisták nektek mi a...

Hívők és ateisták nektek mi a véleményetek az All Gods Are Dying youtube csatornáról?


2017. jan. 29. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Ismerem a csatornát, meg is néztem a videóiból egy párat, de fárasztó, az magyar ateista mémbázissal van egy szinten bár szerintem ő admin azon az oldalon, mert sokszor megosztják a videóit...


Most mit mondjak, kicsit mosolyogtatóvá teszi a dolgot amikor az egyházak az anyagiasság miatt ostorozza miközben hirdetések vannak a videói alatt és pénzt próbál meg keresni a dologgal...


Őszintén? Szépet nem tudok mondani, csúnyát meg nem akarok!

2017. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alain Delon ***** válasza:
75%
Milyen pénzkereső hirdetések vannak a videó alatt?
2017. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Játszd le a videót és megtalálod:


Itt egy példa, ha elkezded játszani a videót, akkor egy 5 másodperces hirdetés ugrik be, ez azokon a videókon jelenik meg, melyek csatornáit a youtube partnerprogramhoz kapcsolják:


https://www.youtube.com/watch?v=0KIS8W6ZLo4&t=295s


De ha még ezek után is kétséged van és netán azt próbálnád meg bemesélni, hogy a videó alatti reklámot a youtube tette oda és minden videó alá odateszi, nem tévedés...


Egyrészt akkor Sanyi a macska 3 milliós nézettségű videója elé miért nem tett? (Mert a videó megosztója nem kezdte el monetizálni a csatornát)


Sanyi: https://www.youtube.com/watch?v=pVF2Li3G97M


Másrészt maga az emberünk se tagadja, hogy pénzt keres a dologgal:


[link]


Remélem segítettem!

2017. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Alain Delon ***** válasza:
91%
3: Hol, milyen reklámok? Nekem semmi nem jön be. De kiadása biztos van belőle. Az eszközök (kamera, mikrofon stb.) pénzbe kerülnek, nem az "isten" adja neki, illetve a szoftverek is, ha nem free szoftvereket használ. A képen meg, amit linkeltél azon meg pont az van, hogy tőle akar valaki pénzt kérni. Úgy látom, te nagyon bele akarsz kötni.
2017. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

"3: Hol, milyen reklámok? Nekem semmi nem jön be."


Például itt: [link]


De nem lehet, hogy ad blockered van és azért nem látod?


"De kiadása biztos van belőle. Az eszközök (kamera, mikrofon stb.) pénzbe kerülnek, nem az "isten" adja neki, illetve a szoftverek is, ha nem free szoftvereket használ."


Mikrofon, kamera - jó esetben egyszeri kiadás és valszeg nem csak erre használja! A szoftver licenszdíja is általában 1-2 évente egyszeri költség, szóval STOP BULLSHIT!


"A képen meg, amit linkeltél azon meg pont az van, hogy tőle akar valaki pénzt kérni."


Ennyire nem lehetsz Dínó LOL Kiki csak hülyült, mert szokott ilyenekkel marhulni, hogy "aggyá pénz", de a fickó egyértelműen elárulta a válaszával, hogy pénzt keres a videókon, csak az adott videóval ami alatt a komment született nem tudott, mert copyright okokból a youtube letiltotta a hirdetést!


Az meg nem belekötés, hogyha tényszerűen közlöm, hogy pénzt keres a videóival, vagy legalábbis szeretne, az pedig a szuverén magánvéleményem, hogy nekem nem szimpatikus dolog más vallásának a fikázásával pénz keresni!

2017. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mojjo ***** válasza:
100%

@3: nekem sem jött be reklám elsőre. Másodikra sem. Harmadikra sem. Negyedikre sem. Ötödikre igen.

A Youtube már csak ilyen. Néha rak reklámokat a videókhoz. Ugyanannál is van, hogy megjelenik, van, hogy nem. A létező összes videónál így van - legalábbis, amiket én eddig az évek során néztem. Ha eleget F5-özöd azt a Sanyi macskát, alighanem ott is megjelenik.


A csatornáról pedig: csak pár percet voltam képes nézni belőle, de ennyi elég is volt. Ez nekem a kösz, de kösz nem kategória.

2017. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Alain Delon ***** válasza:
100%
5: B_szod, te vagy a "bullsit". Igen, a lyútúb találomra dob be reklámokat, és valóban van reklámblokkolóm. Meg elkezded megmagyarázni, hogy a költsége nem költség? Te aztán korrekt f_szi vagy! Más pénzével tudsz dobálózni! És csak "dínólol" hülyülhet, ő nem? Más vallásának a fikázásával pénzt szerezni? Nem a vallás szerez pénzt mások félrevezetésével?
2017. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"@3: nekem sem jött be reklám elsőre. Másodikra sem. Harmadikra sem. Negyedikre sem. Ötödikre igen.

A Youtube már csak ilyen. Néha rak reklámokat a videókhoz."


Azért nem jött be, mert pont olyan videót tett be Zumba, amin a illető mások anyagait használja fel (ahogy Zumba mondta, copyright), ezért a youtube letiltotta a hirdetést róla! Ezért van az, hogy az illető egyes videóin van reklám, míg másokon nincs!


Egyébként igaza van a Zumba1990 nevű felhasználónak, valóban van reklám a videók alatt és valóban pénzt akar az illető keresni, ami szerintem is szánalmas, de nem ez a legnagyobb baj vele!


A gond a fickó attitűdjével van! Előre szólok, hogy ATEISTA VAGYOK, de nekem nem igazán tetszik se ez, sem pedig az ateista mémbázis stílusa, sőt miután valamiben nem értettem egyet az Ateista és Agnosztikus klub oldallal (mert szerintem kicsit elferdítette egy angol nyelvű cikk lényegét) és ő az észrevételemre anyázós stílusban válaszolt, azóta róla is leiratkoztam


Na de a lényeg, a fickó előszeretettel hülyézi le a vallásos embereket, azt sugallja, hogy a vallásos emberek mind egytől egyik buták, olvastam már olyan kommentet tőle, amin elmebetegségnek és elmezavarnak nevezi a vallásos hitet!


Nos nekem vannak keresztény vallású ám ennek ellenére roppant értelmes barátaim... az pedig, hogy más a világnézete még nem lesz elmebeteg a másik, se hülye, ráadásul vitalapnak sem túl jó, ha azzal indítunk, hogy "te elmebeteg vagy, tévképzetekkel, meg képzel baráttal" ... úriemberek nem így vitáznak és pláne olyanoknak nem szabad így megnyilvánulni, akik a tudományt szeretnék a zászlajukra tűzni, mert ezzel a tudományt valóban művelő ateista világnézetű értelmiséget járatják le!

2017. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" Igen, a lyútúb találomra dob be reklámokat,"


Nem, a youtube olyan csatornákon dob be reklámot, melyek a youtbe partnerprogramhoz csatlakoznak, rgo a csatorna tulajdonosa pénzt akar keresni a csatorna tartalmával!


" és valóban van reklámblokkolóm. " - hát persze, hogy akkor nem látod a reklámot, de az attól még ott van, nekem nincs ad blockerem és látom!



"Meg elkezded megmagyarázni, hogy a költsége nem költség? Te aztán korrekt f_szi vagy! Más pénzével tudsz dobálózni!" Itt meg arra utalt Zumba 1990, hogy valószínűleg nem csak arra a célra vette az illető a kamerát, hogy youtube vidókon gagyarásszon így nem lehet egy az egyben azt mondani, hogy a kamera ennek a businessnek egy az egyben a költsége!



" És csak "dínólol" hülyülhet, ő nem? Más vallásának a fikázásával pénzt szerezni?" Szerintem is álszent dolog, ha valaki kritizálja a vallást de közben a valláskritikával pénzt akar keresni!


"Nem a vallás szerez pénzt mások félrevezetésével?"

A vallás sokhelyről szed pénzt, perselypénz, adók, adományok, vatikáni bank stb. ez is undorító, de ha jól olvasom nem ez volt a kérdés!

2017. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Két egyszerű kérdés, ha már ketten bizonygatjuk, hogy pénzt keres az illető vele...


1. Engem mint magánembert miért ne zavarhat az, hogy valaki mások vallásának az ócsárlásával akar a youtubeon pénzt keresni?


2. Ha megkérdezik egy fórumon, hogy mi a véleményünk erről a csatornáról miért baj, ha elmondom mi zavar vele kapcsolatban?


Az előttem szóló Thomsoncattel pedig egyet értek!

2017. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!