Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent a Bibliából származ...

Mit jelent a Bibliából származó idézet? "És a föld lakosai csodálkoznak (a kiknek neve nincs beírva az életnek könyvébe + e világ alapítása óta). "

Figyelt kérdés
Mit jelent az, hogyha valakinek nincs beleírva a neve az élet könyvébe?

2017. febr. 10. 18:20
1 2
 11/12 imakommandós ***** válasza:
Jehova tanúi vallásos szakszava. xd
2017. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Living Witness!


"Biztos, ha a Biblia nem győz meg akkor Én sem."


Gondoltam felnyílik a szemed és észre veszed hogy amit írok az szlengel kifejezve szívatás!

Ugyan is ha tényleg figyelnél amit nem szoktál megtenni akkor észre kellett volna venned azt amit írtam. De te nem figyelsz az emberekre csak írod a betanult szövegeidet!

Mert mit is írtam én neked a 4. kommentben? Idézem hátha megvilágosodsz!

"Living Witness, azt megtudod mondani hogy milyen emberi szám az a 666?"

Erre mit írsz nekem? Komolyan mondom még ennyi idő elteltével sem tudom eldönteni hogy ez szándékos vagy azért van mert így vannak a tanúk kiképezve vagy tényleg abszolúte nem érdekel az hogy más mit ír csak nyomatod a betanult szövegedet és kész!

Tehát visszatérve te ezt írtad: "János azt mondja, hogy ez egy „emberi szám”, nem pedig egy szellemszemély száma; a név tehát megerősíti, hogy a vadállat földi, így emberi kormányzatot jelent."


Hogy vagy képes eljutni arra a szintre hogy ennyire elrugaszkodj a dolgoktól. Hogy jut eszedbe az hogy ezt összekapcsold valami szellemszeméllyel? Egyszerűen nem tudok rájönni ennek a miértjére. Amikor világosan leírom neked hogy és akkor ismétlem MILYEN EMBERI SZÁM A 666? Ezt hogyan vagy képes összekötni valami szellemi entitással azt elképzelni sem tudom. Kaptok erre külön kiképzést vagy mi?

De amire meg választ várok arra meg nem jön válasz! Ezt a számot hogyan lehet összekötni az ENSZ-szel? Ezt válaszold meg!

De most már van egy olyan sejtésem hogy halvány lila elképzelésed sincsen róla. Pont úgy ahogyan a Vezető testületnek sincsen!


imakommandós!


"Jehova tanúi vallásos szakszava. xd"


Ez nagyon tetszik és roppant találó! :)

2017. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!