Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia! Ki a menyasszony? "És...

Biblia! Ki a menyasszony? "És a Lélek és a menyasszony ezt mondják: Jövel! És a ki hallja, ezt mondja: Jövel! És a ki szomjúhozik, jőjjön el; és a ki akarja, vegye az élet vizét ingyen. "

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 05:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nos, az látszik, hogy röpke egy évszázados létezésetek alatt számos alapvető dologban "igazítottatok helyre tévedést", sőt néha utána oda vissza is.

Hogy lehet megbízni egy olyan vallásban, ami össze vissza változtatja tanítását? Mint írtam, alapvető dolgokban is. Most lehet valami, amit itt híven hangoztattok és 1 esetleg 10 év múlva pont az ellenkezőjét fogjátok tanítani valami "megvilágosodás" folytán.


Valamint azt sem értem, hogy a korábbi téves tanaitoknak mi az alapja. Mert a Szentírás nem változott, Isten sugallata sem lehetett, mert Ő tévedhetetlen. Egyszerűen nem jól olvastátok ki, nem jól értelmezétek a Bibliát? Akkor mi garantálja, hogy most jól értelmezitek vagy a jövőben jól fogjátok?

2017. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni!!! Azért tettem fel, hogy választ kapjak! Kösz!
2017. febr. 14. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Isten nem személyválogató te is lehetsz Jézus menyasszonya.


Lk 11,13

Ha azért ti gonosz létetekre tudtok a ti fiaitoknak jó ajándékokat adni, mennyivel inkább ád a ti mennyei Atyátok Szent Lelket azoknak, a kik tőle kérik.

2017. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ef 1,13

A kiben ti is, minekutána hallottátok az igazságnak beszédét, idvességetek evangyéliomát, a melyben hittetek is, megpecsételtettetek az ígéretnek ama Szent Lelkével,

2017. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!