Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen szerepet játszik a...

KZitus kérdése:

Milyen szerepet játszik a vallás az életedben?

Figyelt kérdés

Kérném, CSAK Istenben hívő emberek válaszoljanak.

Köszönöm.



2017. febr. 16. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Meghatározza, mit eszem és iszom, olvasok és hogy mit csinálok. Még úton vagyok, de szeretném elérni, hogy a hitem életem minden lépését végigkísérje a sok tévedésem után.
2017. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

A vallás nagyjából semmilyet. Gyerekkori emlékeket jelent nekem leginkább.


Az Istennel való személyes kapcsolat ellenben nagyon fontos az életemben.

2017. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Vidiripi


Az attól függ hogy melyik vallás!

2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért Vidiripi?


Hány féle vallás játszik szerepet az életedben?

2017. febr. 16. 10:20
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Vidiripi


Ha az a kérdés hogy mennyi, akkor a válaszom az hogy csak egy!

2017. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Én minden reggel arra maszturbálok, hogy milyen vallásos ember vagyok.
2017. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 r.sentinel ***** válasza:
25%
Eloszor kivancsisagkent jelent meg - ennek kovetkezteben kutatni kezdtem - majd hulyesegnek veltem - melyebre astam majd rajottem hogy mennyire lehet a nepet iranyitani altala azzal hogy fel igazsagot osszekotnek sok hamis dologgal - majd tagasabb formaban kutattam es rajottem hogy ugy ahogy megvan alkotva, annak jelen korunkban igy kell lennie - vegul oda jutottam hogy igy tokeletes ahogy van es aki mindezeken felul tud kerekedni az megtalalja azt a keves lenyeget benne amit ad, a tobbit a kornyezetebol gyujteheti ossze, de csakis a szeretet es feny utjan, de nem a Bibliai "Isten"-be vetett hitben, mert az eltorzitott kep amit jelenleg is a vilag kap eggyes vallasoktol, a valosag telyesen mas es pozitiv hozamu, ahol az embereknek nem kellene felniuk a Teremto-tol es nem szolgaknak kellene erezniuk magukat, hisz amint Jezus is mondta feny es feny kozott nincs kulombseg, csak rosszul ertelmezett es onerdek altal felrevezetett dolgok vannak melyek azon dolgoznak hogy megosszak az embereket es kulombsegeket tegyenek mikozben egysegben es szeretetben kellene gondolkoznunk. Koszonom vallas, az ilyen megosztottsagot,de nem kerek belolled.
2017. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Vezérfonal, iránytű.
2017. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmilyent.

Jah, hogy én nem vagyok benne a CSAKodban?

Hát, sajnálom...

De pont úgy jogom van válaszolni, mint néked ateistának lenni! :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2017. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is iránytű, ahogy valaki írta. Ott van, bele tudok kapaszkodni, mutatja, hogy honnan megyek hová, de mindig nálam van a döntés, hogy követem-e vagy sem akkor is, ha éppen dzsumbujon, tüskés bokrok között kell átvergődnöm magam ahhoz, hogy célba érjek, vagy akár le is térhetek a szép virágos mezőre, ami szép és jó, csak éppen ha nem az iránytűt követem, akkor valszeg nem érek célba.
2017. febr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!