Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet interneten adakozni?

Hogyan lehet interneten adakozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, évek óta járok vidámvasárnapozni Németh Sanyibácsival nagyon szeretem de a múlthétvégén elfelejtettem pénzt dobni a ládába ezért úgy érzem a lelkem szépen lassan elsorvad és a démonok felemésztenek.Valaki tudna írni valami elérhetőséget ahova tudok utalni ?

#Hit Gyülekezete #vidámvasánap
2017. márc. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
mi lenne, ha azt a pénzt jótékonyságra szánnád? több haszna lenne
2017. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobj legközelebb duplaannyit, vagy triplaannyit!
2017. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Erős irónát érzek a kérdésből, de ha gondolod, küld nekem az adományt :) Ha kell én is tudok fecsegni össze-vissza, még dadogok is hozzá, hogy autentikusabb legyen.
2017. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Engem is megdobhatsz netes átutalással, rám fér egy kis pénz, csak amolyan túlélő szinten. Mit prédikáljak cserébe? Csudaszép dolgokat? Vagy sátánt? Bár nem oszt, nem szoroz, detto.

Úgyhogy hagyjuk is...

2017. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz a Biblia nem írja hogy valaki aki nem folyamatosan adakozik az lelki leg ,szellemileg elsorvadna,főleg nem a démonoktól.Ha te Jézus Krisztus ban vagy, újjá születtél,akkor nem az adakozáson múlik az életed ,hanem a HITEDEN!! Igaz hogy a jókedvű adakozót szereti az Isten!! DE ! Nem leszel sem jobb ,vagy rosszabb Isten szemében ,ha adakozol vagy ha nem .Ő azt nézi benned menyire követed Jézust,az Ő parancsait,az Ő kéréseit (és nem Német Sándorét) Nagyon kedzdő hívő lehetsz ha ilyenekkel foglalkozol ,vagy pedig a pénzedet akarják lenyúlni,már elnézést de sokszor ez az igazság!!
2017. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moncsa111 ***** válasza:
Nem kötelező adakozni, de ha emiatt rosszul érzed magad akkor a következő alkalmon dobd be amit előző alkalommal szerettél volna. :)
2017. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te jó ég...nincs jobb dolgod..?
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!