Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit vársz el, egy istentisztel...

Mit vársz el, egy istentisztelettől? Kérlek pontozd 1-10-ig úgy hogy 10 a leginkább elvárt funkciója! Mennyiben találod meg ezt az elvárásod, a közösségedben?

Figyelt kérdés

A.Áhitat,

B.Közösség élmény,

C.Istennel való közösség javítása,

D.Jobb emberként kezdhessem a következő hetet,

E.Kikapcsolódás a hétköznapok sodrásából,

F.Helyrezökkenés önmagaddal,

H.Egyéb..........



2017. máj. 21. 05:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A.7

B.2

C.5

D.0

E.0

F.8

Nem igazán találtam meg.

2017. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A1

B1

C1

D1

E1

F1

G1

H10

2017. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A: Istennel való közösség javítása!!!

EZ a lényege, minden más csak másodlagos!

Ezen belül Isten jobb megértése: a szándékai, az elvárásai, a tettei... az én szerepem Isten mellett - minden.


B: Közösség. Nem csak az élmény, hanem tényleges, működő, jó szándékú közösség felépítése és fenntartása.


Az összes többi kb. egyformán fontos.

2017. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem járok istentiszteletre, mivel nincs Isten.
2017. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2.Hsz!


Ment a zöld pacsi,de kérlek fejtsd ki,milyen egyéb elvárásod van -amit 10-es mértékben élvezel-,de nem írtam fel!

2017. máj. 21. 16:40
 6/14 A kérdező kommentje:

4.Hsz!


Világos,hogy nem hiszel Istenben.


Volna valamilyen elvárásod,egy vallásközösségtől(pl.rászorulók segjtése,ismeretterjesztés,lelkigondozás,stb.)?

2017. máj. 21. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Abszolút. Nem vitatom, hogy ez segíthet és jó célokat szolgálhat. Csupán én vagyok alkalmatlan ennek a művelésére. Ettől függetlenül felajánlom az adóm 1%-át egyháznak és ha tehetem segítek magam is.
2017. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5: A végét várom 10-es mértékben, hiszen maximum véletlenül vagy csak nagyon muszájból kerülhetek be ilyen programra. Én személy szerint nem hiszek Istenben, és különösebb bajom azokkal sincs, akik igen. Akiket nem bírok elviselni, azok azok, akik fullba nyomják a kretént.
2017. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7.Hsz!


Hálásan köszönöm a válaszod!


Kérlek engedj meg,egy személyes hitvallást!


A keresztény közösségek egyetlen létjogosultsága,a feltételek nélküli (isteni) szeretet gyakorlásának megszervezése,lebonyolítása az emberi társadalmakban.

(Ebben áll Isten neve megdicsőítése.)


A ceremóniák,külsőségek,és minden szó,ami az előbbi céltól eltér,CSAK gátja,eltérítője a főcél elérésének.


S szintén egy személyes kérés:


Tisztelettel kérlek,hogy 1%-odat,csak akkor ,és annak a közösségnek add,amelyik betölti ezt a küldetését(ha egyetértesz te is ezzel a küldetéssel)!

2017. máj. 21. 18:11
 10/14 A kérdező kommentje:

8.Hsz!


Kifejténéd mit értesz ez alatt:"akik fullba nyomják a kretént"?

2017. máj. 21. 18:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!