Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A világvége előre látható...

A világvége előre látható lesz, vagy váratlanul jön?

Figyelt kérdés

Jézus azt mondja, hogy előrelátható jelei lesznek. Az utolsó napok borzalmasak lesznek, elviselhetetlenek, de a hívőknek megrövidíti azokat. Viszont azt is mondta, hogy akkor fog eljönni, amikor senki sem számít rá. Ez hogyan lehet? Látni fogjuk a jeleket, de magunk sem hisszük majd el? Vagy hogy jöhet valami váratlanul, ha látjuk a jeleket?


Ebből olvasgattam, de nagyon megoszlanak a vélemények:


[link]


Newton szerint 2060 körül fog eljönni.


Amit gondolok, hogy az elsötétedés, a földrengés, és az egyéb dolgok Isteni jelek, Isten bánatának jelei, így jelezve, hogy megrendüljenek az emberek is.


2017. jún. 5. 01:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

11.Hsz!


Amint szemlélem Isten alkotásait,felismerem azokban Isten végtelen szeretetét,humorát,jóságát,művészetét.

Ez az Isten nem engedi Földünk légköri nyomása drasztikus változását,és alkotása megsemmisülését!


Érdekes viszont,hogy emberek milyen hajlammal rendelkeznek,a legnagyobb baromfiságokat elhinni,a kinyilatkoztatott valóság helyett!

2017. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#19 Miért gyűlölködnék? Csak arra céloztam, hogy egy korrekt isten, csak azoknak hozná el a világvégét, akik hisznek benne, a vallási tolerancia nevében.

Éppen, hogy a tolerancia mellett bontottam zászlót.

Remélem az Istenetek is érvényesnek tekinti ezt magára nézve.

2017. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

22.Hsz!


Isten korrekt!

Aki ezt kétségbevonja,tudatlan,és inkorrekt.

2017. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 világvége1 ***** válasza:
Előre látható lesz: egyre nagyobb hőség lesz, szárazság, élelem- és ivóvíz hiány.
2020. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!