Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúinak miért nincs...

A Jehova tanúinak miért nincs társkereső oldala, te szeretnéd, ha lenne?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ők a személyes kapcsolatok hívei.
2017. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Kongresszusokon és egyéb összejöveteleken ismerkednek.

2017. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Ennek több ésszerű oka is van.

Szerintem Te is tudod mik az internetes oldalak hátránya ilyen téren.

Egyébként pedig a házasság örökre szól, ezért jó ha alaposan ismerik egymást a felek.

2017. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Living,a kettő nem zárja ki egymást. Tudom,hogy van egy előítélet az internetről és meg is értem,engem is vágtak már ott át,de ha Isten össze akar hozni valakivel é az az egyetlen mód,akkor megteszi. Mi a férjemmel interneten ismerkedtünk össze és ráadásul nem is társkeresőn,hanem egy teljesen no name chat szobában,ahol elég sok a hantaboy.
2017. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,a személyes ismerkedésről meg annyit,hogy akit személyesen ismertem meg,az nagyobb kamu volt,mint akit netről. Szóval kinek mi,nekem a személyes nem vált be.
2017. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg van egyáltalán működő hívő társkereső oldal ?
2017. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy a tanuk mar nem igazan szorgalmazzak, hogy a fiatalok hazzassagot kossenek es gyermeket vallaljanak. Hituk szerint a nagy nyomorusag mar kozel van, tehat nem erdemes mar gyereket szulni. A fiataloknak is inkabb azt nyomatjak, hogy hazassag helyett menjenek szantofoldi munkara, azaz embereket zaklatni. Nem is tudnak hol ismerkedni csak a gyulekezetben a venek vizslato tekintetei elott. Ket kulonbozo nemu tanu fiatal nem talakozhatnak vilagi helyeken, mert ha egy masik tanu meglatja oket, akkor bekopi a veneknek es biroi ele allitjak oket, mert feltetelezik, hogy paraznalkodtak. Tiszta agyrem amit muvelnek a tanuk.
2017. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!