Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia szövegét nagyon jól...

Biblia szövegét nagyon jól ismerők! Keresek egy részletet a Szentírásból, bővebben lentebb? Töredékekre emlékszem csak.

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, hogy olvastam egyszer egy olyan részt a Bibliában, hogy valamit 10 napig, ha megcsinál az ember, akkor Isten is tesz valamit azzal az emberrel... (És ez valamilyen előnyös dologra vonatkozott - ha jól rémlik.)


Van valami ilyen rész vagy ehhez hasonló tartalmú? Tudom, hogy nagyon töredékes az emlékem.


Remélem, hogy van és tudtok segíteni!!!


Előre is nagyon köszönöm!



2017. júl. 5. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ezt találtam


(Dániel 1:12–15) 12 „Kérlek, tégy próbát szolgáiddal tíz napig, és adjanak nekünk zöldségféléket, hogy azt együnk, és vizet, hogy azt igyunk. 13 Azután nézd meg a mi ábrázatunkat és azoknak a gyermekeknek az ábrázatát, akik a királynak készített ínyencfalatokat eszik, s tégy szolgáiddal aszerint, amit látsz.” 14 A felügyelő végül hallgatott rájuk ebben a dologban, és próbára tette őket tíz napig. 15 A tíz nap leteltével ábrázatuk szebbnek tűnt, és jobb húsban voltak, mint a többi gyermek, aki a királynak készített ínyencfalatokat ette.


(Jelenések 2:10) 10 Ne félj azoktól, amiket elszenvedsz majd. Íme! Az Ördög továbbra is börtönbe vet néhányatokat, hogy teljesen próbára legyetek téve, és hogy nyomorúságotok legyen tíz napig. Bizonyulj hűnek mindhalálig, és neked adom az élet koronáját.

2017. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
living witness briliáns volt!:)
2017. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


Úgy érzem, hogy a Jelenések 2:10 volt az, amit keresek! :-) :-) :-)


(Amennyiben még valaki tud 10 napos dologról a Bibliában, kérem, írja meg azért, szívesen elolvasom azokat is, ha vannak még.)

2017. júl. 5. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
(Ézsaiás 38:7, 8) 7 És ez a jel számodra Jehovától, hogy valóra váltja Jehova ezt a szót, amelyet kimondott: 8 íme, visszatérítem tíz fokkal a fokok árnyékát, amely már lement a nap miatt Aház lépcsőfokain.’«” És a nap fokozatosan visszament tíz fokot azokon a lépcsőfokokon, amelyeken már lement.
2017. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, köszi!
2017. júl. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!