Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Várjátok már az örök életet...

Várjátok már az örök életet és ezzel együtt az örök szabadságot?

Figyelt kérdés

Békességben és egészségben és szeretetben és örök fiatalságal ennek őszintén örülök.

Nagyon jó lesz azt tehetünk amit csak akarunk mind azt ami jó fantasztikus hála Istennek!


2017. júl. 13. 19:30
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
51%
Hányszor kérdezed még meg?
2017. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vagyok abban olyan biztos, hogy a mennybe fogok kerülni. Lehet, hogy pokolra fogok jutni, mert minden az utolsó pillanatban dől el.
2017. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KZitus ***** válasza:

Szia


Ha csak Jelenések könyvét vesszük alapul, akkor az örök élet itt lesz a földön, és az ember visszakapja egy idő után azt a tökéletes testet, gondolkodást, ézelmeket és mentalitást, amellyel az első tökéletes ember rendelkezett történelmi kezdetén. De a különbség hatalmas lesz - nem lesz ott sem Sátánm sem a démonok, akik gonosz dolgokra, Isten elleni lázadásra ösztönözze az embert. És azok az emberek sem lesznek ott, akik jelenleg inkább Sátán befolyásának engedelmeskednek sem mint Istennek. A Biblia kijózanítóan figyelmeztet minket embereket ma: "Levetették hát a nagy sárkányt, az őskígyót, akit Ördögnek és Sátánnak neveznek, aki az egész lakott földet félrevezeti; levetették őt a földre, és az angyalait is levetették vele együtt." Jel 12:9


Én első sorban a Sátán és rendszerének a befolyásától vágyom megszabadulni. Ha ez nem lesz, elmúlik, mindenki életete csak jobb irányba folytatódhat, annak az új világnak az összes áldásával. Amikor Krisztus a földön volt kicsiben megmutatta milyen csodálatos dolgokat ad majd az embernek az egész világra kiterjesztve azt.


Igen, várom.

2017. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szemény szerint én nem szeretnék még elpatkolni. Nem tudom te hogy vagy vele. Túl fiatal vagyok ahhoz, jó lenne megélni az öregkort, akár a 80-90 évet is.

Szóval úgy várom, hogy ráér még vagy 60 évet.

2017. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2017. júl. 13. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Vàrni?Az örök élet nem olyan.amire várni kell,Jézus azt mondta,hogy aki hisz őbenne el nem kárhozik,aki pedig nem hisz immà elkàrhozott,mivel nem hitt az Ő nevében.Másutt:Bizony,bizony mondom néktek,aki hisz én bennem örök élete van,nem megy kàrhozatra,hanem àltalmant a halàlból az életre.Ennek a hitnek viszont engedelmességben kell kifejeződni,tehàt a hit előfeltétele a megtérés,el kell fogadni az úrat megváltónak,szabadítónak...illtve amit Isten bűnnek mond az igében azokból a hívő élet során meg kell térni!Végűl pedig a tiszta lelkiismeret,amikor megkérdezzük magunktól h örök életünk van e a lelkiismeretünk mindig megmondja,vagy azt hogy nincs mert még bűnben élünk,vagy az ellenkezőjét,bünbocsànatunk van nincs miért aggódni,gyakorlatban ha pl vkitől megkérdezi az ember,hogy örök életed van? S ha az mondja az illető hogy talán vagy remélem,akkor màr bibi van,deha lelkiismerete tiszta tehát üdvősség alatt van,ezt az illető tudja,hogy igenis örök életem van.m
2017. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Mindenki nyilván a Legjobbakban reménykedik,a Remény hal meg utoljára nem igaz?
2018. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!