Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A harmadik templom mikor fog...

A harmadik templom mikor fog megépülni, vannak már erre előkészületek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy már minden építőanyag megvan hozzá, csak a jogi háttér nem tiszta még. Illetve nem találtak még vörös tehenet, aminek a hamvaira szükség lenne a tisztuláshoz, persze ettől még megépülhetne az épület.
2017. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 követ62 ***** válasza:
46%

És mit csinálnak addig a szikla mecsettel (vagy, hogy hívják). Az arabok addig ölbe tett kézzel állnak és nézik ahogy a zsidók lebontják a mecsetüket és építik a templomukat?

Vagy majd egymás mellett áll a kettő? Az érdekes lenne. De jó is, mert azt jelentené, hogy a két testvér megbékélt egymással.


Szerintem SOHA.

Vagy máshol. Abba pedig a zsidók nem mennének bele.

Az pedig jó kifogás, hogy nem találtuk a megfelelő tehenet. Szerintem csak "nem merik" megtalálni. Vagy megvan, de nem merik nyilvánosságra hozni.

2017. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem fog megépülni, illetve semmi jelentősége, hisz a Biblia nem ír ilyenekről
2017. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, tudod-e, de a vörös tehénnek tökéletesnek kell lennie. Ha csak két fehér, vagy fekete szőrszál van rajta, már alkalmatlan. A történelem során összesen kilenc vörös tehenet találtak a második templom lerombolásáig, és a hagyomány szerint a tizediket maga a Messiás fogja megáldozni. Persze ez hagyomány, nem a Biblia. Az azonban Biblia, hogy az Antikrisztus be fog ülni a Templomba, és Istenként fogja mutogatni magát. Ez nem történhet meg Templom nélkül, ami nem állhat máshol, mint a Templom-hegyen. Az araboknak, vagy az ENSZ-nek ebbe nincs beleszólása. Egyszerűen nem jött még el az idő. Ha eljön, a Templom megépül, ez borítékolható, pontosabban már borítékolva van, és rajta van a pecsét. Javaslom, várjunk még pár évet és akkor térjünk vissza a kérdésre, hogy hogyan történt!
2017. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 követ62 ***** válasza:
30%

Jó várjunk egy pár évet.

Addig talán Jézus is eljön.


Viszont az antikrisztus már kb. 1500 éve ül a ő templomában és építi az uralmát az egész Földön. Kisebb, nagyobb megtorpanásokkal (halalos seb, majd annak begyógyulása), de most már erősebb mint előtte. És ott tart, hogy "...az egész Föld csodálván koveti." Azt allitja, hogy ő Isten helyettese. Igy van hatalma az Isten törvényét megváltoztatni, bűnöket megbocsátani (ezt a Biblia egyértelműen Istenkáromlásnak nevezi).

Mellé állnak a Föld kalmárai, de a spiritizmus is jelen van az életében.

Lassan minden össze áll.

Szóval nem semmi arca van.


Annak viszont, hogy más antikrisztust várnak az emberek az a veszélye, hogy nem ismerik fel az igazit és elhitet nagyon sokakat még, ha lehet a választottakat is. Ezért kell tanulmányozni a Bibliát.

2017. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a szikla mecset a harmadik templom?
2017. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Olvasva a válaszokat az a kérdés merült fel bennem, hogy biztos egy fizikai templomról van szó? Nem lehet, hogy csak egy jelképes szimbólum?


Nem annyira ismerem az erre vonatkozó próféciákat, csak ötletelek.


#5

Nincs olyan pápai tiara, amin rajta lenne a 666, látom rendkívül felizgattad magadat újfent, gondoltam szólok, hátha sikerül megnyugtatni.

2017. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán a hatszázhatvanhat nem, de a Pontifex Maximus, azaz a római császárok vallási titulusa igen. Ám nem értek egyet. Az antikrisztus szelleme régen jelen van a világban, már János apostol is megnevezte. Ugyanakkor lesz egy konkrét személy, aki még véletlenül sem a mindenkori római pápa. Ha az Antikrisztus személyét történelmi, vagy ma élő személlyel azonosítjuk idő előtt, akkor az a veszély áll fenn, hogy nem ismerjük majd fel az igazit. Láthatólag sokan kényszert éreznek arra, hogy a Bibliának minden utalását megfejtsék, úgy gondolom, hogy a római pápa azonosítása az Antikrisztus személyével is egy ilyen kényszernek a következménye. A Bibliával kapcsolatosan azonban tudomásul kell venni, hogy kizárólag abban a korban lehet pontosan értelmezni a próféciákat, amelyekre vonatkoznak. Előtte is kihámozhatóak információk, de konkrétumok nem. Nem Isten akarata, hogy idő előtt tudható legyen. Jézus nem arra szólított fel, hogy mindent fejtsünk meg, hanem arra, hogy ismerjük fel az idők jeleit. Az Antikrisztus személye még nem lépett fel, noha ezidő szerint már élnie kell véleményem szerint. Nem tudható továbbá, hogy mit jelent a hatszázhatvanhatos szám. De meggyőződésem, hogy abban az időban, amire a figyelmeztetés vonatkozik, pontosan érthető lesz a fenevad bélyege és a száma. Ez az idő azonban még nincs itt. Ha elhamarkodottan határozzuk meg a dolgokat, akkor könnyen lehet, hogy nem a teljes, hanem csak részleges palettáról választunk, amin nem is szerepel a megoldás. Ha mégis így járunk el, akkor hamis biztonságban érezzük majd magunkat, és a továbbiakban berakjuk az aktuális igéket a 'megoldott' feliratú fiókba, és soha többé nem fogunk elmélkedni rajta. Ez pedig azt jelentheti, hogy nem leszünk készek akkor, amikor késznek kellene lennünk, hanem mellényúlunk.
2017. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudható továbbá, hogy mit jelent a hatszázhatvanhatos szám. "

Már megint nem csak a saját nevedben beszélsz, hanem minden keresztény nevében. Ne tedd, nincs nálad az abszolút igazság kulcsa. Én pl. tudom mit jelent a 666-os szám, a Biblia egész pontosan leírja.

Higgy Jézusban és akkor nem fog stresszelni ez a "végidei hype". A szeretetet kell gyakorolni, nem pedig keresztény bulvárt reklámozni

2017. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bölcsek Bölcse, mondd, hogyan értelmezhető a hatszázhatvanhatos szám? Mit jelent az, hogy emberi szám? Ki lehet rakni a nevéből bizonyos elvek alapján a hatszázhatvanhatot? Nagyszerű. Bizonyos elvek alapján valószínű, hogy az én nevemből is kirakható, a tiedből is kirakható, vagy bárkiéből. Csak mindig az adott névnek megfelelő elvet kell alkalmazni. Vagy esetleg sorszámról van szó? Honnan kell elkezdeni a számolást? Az tutinak látszik innen, hogy nem hatszázhatvanhat éves, nagyon valószínű, hogy nem hatszázhatvanhat kiló, és nem hatszázhatvanhat centi, sem a magassága, sem a kerülete. Azt mondod, tudod a megoldást. És elárulnád, mi az? Felfednéd előttünk a titkot? Mi a neve az Antikrisztusnak anyakönyvileg? Hol lakik? Mi a foglalkozása? Ha emberi szám, akkor emberre kell vonatkoznia, szerintem, de szabad emberként vonatkoztathatja bárki akár egy cerkófra is, csak előtte el kell neveznie embernek, és már klappol is minden. Miért beszél a Biblia a nevének számáról, és annak felvételéről? Hogyan lehet felvenni egy számot? Az ember homlokára vagy jobbkezére tetoválnak egy jelet, vagy egy számot? Hogyan végérvényesíti az ember állapotát a bőre alá jutott festék? Hogyan hatol bele a szám? Ha valójában egy chipről van szó, hogyan értelmezhető ez a Fenevad bélyegeként vagy a számaként? Gondolom, a kijelentésedre alapozva, ezekre már ismered a választ. Oszd hát meg velünk is, ne kelljen már hülyén meghalnunk!
2017. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!