Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segítene valaki? Ma találtam...

Segítene valaki? Ma találtam ezt az előadást. Megtudná mondani vali milyen vallású az előadó?

Figyelt kérdés

Az előadó Dr Kent Hoving. Ki ismeri és tudnátok róla mondani valamit?

https://www.youtube.com/watch?v=_Ia8cI7X_ws&t=131s

1. A Föld kora



#vallás #Dr Kent Hovind
2017. szept. 8. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Már szabadult.

De a doktori fokozatát nem elismert helyen "szerezte", mégis használja.

Videóit meg ezerszer ízekre szedték már, mivel nem a valóságot állítja.

Tök mindegy, hogy a 6000 éves Földet meg a Teremtést propagálja-e, vagy sem, az érvei hibásak, s ha ki is javítják, egyik fülén be, a másikon meg ki.


Lehet lepontozni, az igazság néha fáj, és néha ára van.

Aki utánanéz a valónak, az megláthassa. De aki nem, az ne keseregjen utána, ha rámutat valaki, hogy nincs igaza.

2017. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Prókátor ***** válasza:
32%

#9-nek!

Szerintem nem azért nem adózik, mert keresztény, hanem mert amerikai. Sok amerikai tartja alkotmány (Függetlenségi nyilatkozat) ellenesnek az adózást, az adóhivatalt és a FEDet, amit csak 1913-ban hoztak létre egy elnöki rendelettel, addig az USAban az emberek nem fizettek országos adókat.

2017. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Amerikában is hatalmi pozícióban vannak az Isten nélküli emberek,és módjukban van olyan döntéseket hozni,hogy bármilyen törvénytisztelő embert,aki nekik nem tetszik elhallgattassanak,mint itt a GYK-n is.
2017. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hú. Nem godnoltam, hogy ekkora vitát gerjeszt a kérdésem. De köszönöm mindenkinek az infókat.

Érdekes az előadása.

Azt tudom, Jézus azt tanította a farizeusokról. "Amit mondanak meg cselekedjétek, amit cselekednek ne cselekedjétek."

Talán nálla is alkalmazható?

Mindent megvizsgálval a hasznosat megtartva.


Köszi mindenkinek.

2017. szept. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!