Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeptember 23-án tényleg...

Szeptember 23-án tényleg világvége lesz?

Figyelt kérdés

Benne van a bibliában vagy mi?

Értelmes válaszokat kérek. Előre is köszi! <3



2017. szept. 20. 19:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Csak annyira lesz világvége mint az összes eddigi világvégénél.
2017. szept. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Állítólag ez alapján lesz világvége:

"Meade szerint a 33-as számból kell kiindulni. Szeptember 23. pontosan 33 nappal az után van, hogy augusztus 21-én bekövetkezett a teljes napfogyatkozás az Egyesült Államokban, és ha ez nem lenne elég, még Jézus is 33 évet élt, ráadásul a zsidók istenének neve (Elohim) pont 33-szor van megemlítve a Bibliában."


Az ilyen numerológiai marhaságokra nem szabad adni. Ez az apofénia jó példája, amikor valaki nagy jelentőséget tulajdonít egymással össze nem függő jelenségeknek.

2017. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
3%

Én tudom mire gondol.


Biblia Jelenések 12,14


És láttaték nagy jel az égben: egy asszony, a ki a napba vala felöltözve, és lábai alatt vala a hold, és az ő fejében tizenkét csillagból korona; A ki terhes vala, és akarván szűlni, kiált vala, és kínlódik vala a szűlésben. Láttaték más jel is az égben, és ímé vala egy nagy veres sárkány, a kinek hét feje vala és tíz szarva, és az ő fejeiben hét korona; És a farka utána vonszá az ég csillagainak harmadrészét, és a földre veté azokat; és álla az a sárkány a szűlő asszony elé, hogy mikor szűl, annak fiát megegye.


Most írjátok be a Googlebe, hogy 2017 09. 23. égi jel


Ez az égi jel lesz most szombaton ( ilyen csak egyszer volt, Ádám és Eva idejében).


De, ez nem a világ végét jelenti, csak egy jel.

Az se biztos, hogy az Úr így fogja ezt üzenni, de lehet.

2017. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem lesz világvége!


A jelenések könyve 12 ír arról ami szept.13. -án lesz:


1.

És láttaték nagy jel az égben: egy asszony, a ki a napba vala felöltözve, és lábai alatt vala a hold, és az ő fejében tizenkét csillagból korona;

2.

A ki terhes vala, és akarván szűlni, kiált vala, és kínlódik vala a szűlésben.



Ez nem a világ végét jelenti, hanem az újjá születtetek lelki világában bekövetkező változásokként kell értelmezni.



Az elragadtatásról is néhány szót:


"Most mondok pár szót az elragadtatásról. Angyalaim nagy munkát fognak végezni azokban a napokban a Terra bolygón. Nem ijesztgetésről van itt szó, hanem radikális megoldásról. Arról van szó, hogy nem az egymáshoz tartozáson múlik egy ember örök sorsa, hanem azon, hogy Hozzám tartozik, vagy sem. Mert akik egy ágyban fekszenek, akik egy malomban együtt őrölnek, akik egy szántóföldön együtt dolgoznak, azok látszatra egymáshoz tartozónak tűnhetnek. De a valóság fog lepleződni azokban a napokban még ott is, ahol az utolsó pillanatig sikerült azt eltakarni.


Itt föl kell hívnom figyelmeteket arra, hogy a végkifejlet ugyan gyorsan fog történni, de az oda vezető út, az nagyon előkészített lesz. Már most, a ti életetekben is lehet észlelni, hogy mennyire ketté válik a jó és a rossz. Mivel most már nagyobb a fény, ezért jobban látszik mindkettő. De még lehet színészkedni. De nem sokáig, és főleg nem állandóan. Ne halasszátok az időt. Itt és most mondjatok Nekem IGENT.


Bárhogyan magyarázzátok a végkifejletet, az kikerülhetetlen, és úgy lesz, ahogyan mondtam. De olyan nem lesz, hogy csak úgy eltűnnek emberek, s azok, akik itt maradnak, azok azt sem tudják majd, hogy hová lettek. Nem. Ilyen nem lesz. Akiket itt hagytak, azok tudni fogják, hogy betelt a mérték. Tudni fogják, hogy lejárt számukra az érdemszerzés ideje. Tudni fogják, hogy életüket nem arra használták, amire kapták. Az a külső sötétség pedig, ami reájuk vár, az szintén kegyelem lesz számukra. De boldogok azok, akik nem fognak rászorulni erre a kegyelemre, mert nincs annál nagyobb szenvedés, mint mikor a lélek szenved, és pedig tudatosan, önként, igazságosan. Azért teszi ezt, mert számára még ez a legjobb, de ez a legjobb olyan, mint mikor valakinek az a legjobb, ha – bár érzéstelenítés nem áll rendelkezésre, – ki kell húzni a fogát. De ezt a foghúzást számítsd évezredekig tartó állapotnak.


Nem beszéltem ezekről, mert úgyis csak tapasztalat által érthető meg a Hozzám költözés boldogsága éppúgy, mint a Tőlem eltávolodottság állapotának tudomásul vétele.


Olyan elragadtatás nem lesz tehát, amilyet különböző szektákban tevékenykedő gyermekeim írnak különböző könyvekben az ezeréves uralomról és az elragadtatásról. Ne akarjátok semmivel se behelyettesíteni, se kiegészíteni az evangéliumaimban elmondott gondolataimat.


Amit most leírattam médiumommal, az akkor is igaz, ha ennek következtében e médium nem lesz népszerű. Akkor is igaz, ha a katolikus egyházam évezredes tanítására lehet ebben ráismerni. Akkor is igaz, ha senki sem hiszi el. Majd meglátjátok! Jusson eszetekbe! Előre megmondtam nektek. Radikális megoldás fogja jellemezni a végkifejletet. Mindenki előtt megvilágosodik e mondásom realitása: „Senki sem szolgálhat két úrnak!” De az oda vezető út úgy jön el, mint a tolvaj. Szinte észrevétlenül. De akiknek van szemük a látásra, azok az idők jeleiből fel fogják ismerni közeledését. Bizony, már itt van az ajtóban!"

Jézus ; A HANG -könyv 402

2017. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 KZitus ***** válasza:
53%

Szia


Nyugodjál meg, nincsen benne a Bibliában

De egyfelől teljesen biztos lehetsz: szeptember 23 után szeptember 24.-e jön, és lessz! Ez teljesen bizonyos :-)

2017. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Na jól megkaptam. Pedig nem voltam se bunkó se troll se idióta...
2017. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
45%
Na, nem is tudtam, hogy megint világvége lesz. Csak az én életem 29 éve során volt már legalább 10, és mindet túléltük valahogy. Ezt is túl fogjuk.
2017. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Eddig semmi, mi van? Hajrá!
2017. szept. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, hol van már, látja már valaki? Vagy legalább valami dimenzióváltást??? Ja, és mindenki megvan még körülöttem, tehát elragadtatás sincs még errefelé. XD
2017. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Itt sincs semmi, biztos nem ér rá a világvége.
2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!