Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi mit gondoltok a...

Jehova Tanúi mit gondoltok a következő filmekről?

Figyelt kérdés

Narnia krónikái, Gyűrűk Ura sorozat, Harry Potter.


Kérlek, ne az legyen a válasz, hogy, "amit Isten gondol" írjátok le, saját szavaitokkal, szerintetek egy kereszténynek jó e ha ilyen filmeket néz, vagy ezek nem megfelelő filmek.


2017. okt. 23. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Harry Pottert meg kellene kövezni ahogy a bibliai időkben tették volna.
2017. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

Bár nem vagyok jehovás, de azért a 3 művet egybe említeni, hát.... kicsit gáz.


A Harry Potter bár elolvasható kereszténykét (nem kell félni a betűktől), de nem keresztényeknek ajánlott irodalom. Míg a másik kettő igen.


+ Olvass, ne a filmet bambuld. Sokkal élvezetesebb és biztos, hogy azt olvasod, amit az írók papírra vetettek, nem azt bambulod, hogy a producerek mit filmeztek le és miként vitték filmvászonra a nagy írók műveit.

2017. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

A Narnia krónikáit nem láttam, nem is hallottam róla, ezért nem tudok nyilatkozni.

De a másik kettő démoni, és egy keresztény, ahogy fizikailag sem enne moslékot, szellemileg sem táplálkozik ilyennel.

2017. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
A démoni nem erős kifejezés kicsit? Mennyivel rosszabbak, mint a sátáni őrtorony?
2017. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Az agymosás rossz, értem?
2017. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Miért írnak olyanok is, akik nem Jehova Tanúi, miközben kértem, hogy Jehova Tanúi írjanak? Az emberek miért nem tudnak magukon uralkodni, és tiszteletben tartani mások kérését?
2017. okt. 23. 21:57
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Mivel ez egy nyílvános fórum.


Ha kimondottan csak az ő véleményük érdekel, látogasd meg a honlapjukat és tedd fel ott a kérdést. Már ha van ilyesmire lehetőség.

2017. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#7 Miért nem tudsz magadon uralkodni? Ha nem vagy meghívva egy vendégségbe, akkor is bemész, mert a ház a földön van?
2017. okt. 23. 22:08
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Ennek a háznak nincsenek ajtói, ablakai, se falai, de még teteje sem. Voltaképp nem is ház, vagy ez a kérdés a te tulajdonodban áll, ahonnan kitilthatsz másokat?
2017. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Na, irány a Királyság terem, oszt' nyughass
2017. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!