Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kell minden héten...

Miért kell minden héten feltenni a már ikonikus "mikor kezdődött a Szentháromság" kérdést?

Figyelt kérdés
Eléggé unalmas már. Tényleg érdekelne, miért hiszik azt a tanúk, hogy ezzel bármit is elérnek.

2017. nov. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Az hagyján, a biztonság kedvéért még a régieket is kiemelik. Most is ki van egy emelve.

Én se értem, mi haszna, ők jönnek ki rosszul belőle.

2017. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azt is elég sűrűn kiírják, hogy na vajon melyik az egyetlen igaz egyház? :)
2017. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A bakelit lemez is ott szokott megakadni,ahol a hiba van rajta.
2017. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor a Jehova Tanúinál mennyi hiba lehet, mert azoknak a tanításain a legtöbb jóérzésű keresztény megakad. :D
2017. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még soha nem láttam, érdekes.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

Tudnál még mutatni legalább 40-et, amit az idén tettek fel? Mert hogy minden héten ugye. Akkor legalább annyinak lennie kell. Vagy csak húszat. Na jó, tízet. Ha már ennyire ikonikus. Egyáltalán kérdezte ezt az ikonikust korábban valaki is?

2017. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.Hsz!


Nem értetted a lemez példámat!


Ma megfigyeljük,hogy a Tanuk milyen kérdéseket szoktak jellemzően feltenni,rátalálunk azokra a dolgokra amiket nem értenek,vagy félreértenek.

2017. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!